Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan lehet szerintetek...

Plejadianniki kérdése:

Honnan lehet szerintetek felismerni egy reptiliánt-gyíkembert vagy azokat az embereket akik az ő oldaluk szerint éreznek,tesznek? Hüllőagy bekapcsolásról mit gondoltok az emberi hüllőagyban?

Figyelt kérdés

2023. nov. 14. 19:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hüllőagy akkor kapcsol be, amikor éhes. De némelyeknél medve agy kapcsol be olyankor.
2023. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
A maffia mar beepult a rendorsegbe is... eselyed sincs. 🤪😜😝🤣
2023. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

A plejádi dolgok külföldről erednek, Amerikából. Aokan itt Magyarországon is professzorkodtak és máig pénzt keresnek ezzel. Van egy nő, aki plejádi küldöttnek vallja magát és sok pénzért tanít meditációkat. Kérdem én, hogy aki akkora nagy jóságos küldött, az miért nem tanít ingyen meditációkat. Amúgy a meditációkat is lopta szerintem, mert én is vettem részt több beavatáson és egyszer fizettem neki olyan meditációra, amelyet a Móksa beavatáskor tanultam. (Móksa, az az egyik sziddhi spirituális iránytat és helység)

Sajnos sok becsapott ember és plejádi küldöttnek mondó van. Amerikából ered és én egy undorító nagyzolásnak és átverésnek találom.


Egy plejadi nő youtubon mond olyasmiket, amely egy skifi könyvből való és szinte szó szerint idéz ami a könyvben van. Amikor ráírtam akkor egy ideig aranyosan bizonygatta h ez egy valós tapasztalata. aztán amikor már hittem neki akkor röhögött ki h mennyi idióta átverhető ember van és bevallotta h abból a könyvböl idézett és abból már egy film is készült. ennyit a plejádi küldöttekről.

2023. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Oh igen, Pleyacska. Az elmebeteg szelhamos.:)))
2023. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ismeri a fajtajat a maffiam...
2023. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
*muffiam
2023. nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kerdezö, komoly pszichiatriai kezelesre van szükseged. Hallottal mar az összeesküvesi elmeletekröl? Na hat ez az, amit összehordasz. Hallottam, hogy vannak beteg emberek, akik ilyesmikben hisznek, ezek zart intezetbe valok, hogy eszhez terjenek. Magyarul: Gyikemberek, sem hüllöagyu emberek nincsenek, ez az unintelligens fantaziavilag szülemenye!
jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!