Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen paranormális dolog/jele...

Milyen paranormális dolog/jelenség történt veled/ismerősöddel amire nem kaptatok a mai napig ésszerű magyarázatot?

Figyelt kérdés
Megkérek mindenkit, hogy a kérdésre válaszoljon, amennyiben nem tud normális választ adni, ne válaszoljon.

jan. 14. 21:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem tudsz olvasni.
jan. 14. 21:28
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Hát persze pistike, hát persze.
jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Metionin ***** válasza:
71%

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..


Itt írtam többet is. Mi apámmal ilyen téren "el vagyunk átkozva", mert az átlagnál többször futunk bele ilyen szarokba.

jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Én is válaszoltam már egy ilyen kérdésre, ha megkapom kimásolom és ide elküldöm. Ha jól tudom 3 esetet írtam le.
jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Na, meg is van:

Lehetett egy olyan 3-4 éve... Nem tudtam aludni, csak forgolódtam az ágyamban. Hallottam, amint valaki (valami) a nevemet súgja a fülembe, olyan rekedt, morgó démoni hangon. Nem aludtam, az bíztos! Még ugy reflexből rá kérdeztem, hogy ki az, erre anyum a másik szobából, hogy kihez beszélek. Hallottam, a hang forrását, hogy nem a szobám egy másik távolabbi pontjáról jött, hanem a fülembe súgta a nevemet. A becenevemet. Tisztán és érthetően hallottam. Még mások is számoltak be ilyenről, hogy hallották, amint a nevüket mondja, szólítja egy ilyen morgó hang.



Egyszer éjjel felébredtem, csak egy alakot láttam átsuhanni a szobán. Nem az a tipikus filmes átlátszó fehér szellem volt. Ugyancsak átlátszó, de inkább rendes, normális színekbe, mintha egy átlátszó ember lenne (vagy hogyismondjam). Nem nézett rám csak úgy "céltalanúl" suhant át, mintha nem is érzékelt, volna engem. Láttam az arcát, a körvonalait, fel is lehetett ismerni, hasonlítottam is valakihez, aki meghalt.



Ez lehetett olyan 15 éve... Reggel a tesóm költött, hogy hamar jöjjek, akar valami érdekeset mutatni. A szüleim is nézték, amint az ajtó ki-be csapódik. Nem erőteljesen, csak úgy normálisan. Húzat nem volt, direkt leellenőriztük. Más ajtó, ablak nem volt nyitva. Ja, és ha olyan huzat lett volna, hogy az ajtót mozgassa, azt mi is éreztük volna.

jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 HunLo ***** válasza:
100%

Egyszer beszélgettem egy ismerősömmle ,úgy hogy ő feküdt az ágyon én megálltam a szoba közepén.Közöttünk volt egy asztal rajta egy toll.

Arra lettünk figyelmesek ,hogy a toll a saját tengelye körül elmozdult 1cm ,úgy hogy nem volt nyitva az ablak illetve nem értünk hozzá az asztalhoz.


Mai napig nem tudom ,hogy mi volt ez.

jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 HunLo ***** válasza:
90%

Kieg:

És ,csak az az egy dolog volt az ,ami megmozdult!

jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Voltak velem is furcsaságok, de nem szenteltem neki nagy figyelmet. Azt mondják, nem szabad gyengének mutatnod magad. Ha hallok valami neszt, egyből megnézem mi az.

Volt olyan egyébként, hogy leesett éjszaka az óra a falról. Vagy a pohár leesett. De a pohárt valszeg a macska lökte le (bár nem láttam ott), az óra meg lehet a szög hibája.

jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, írjatok még.
jan. 17. 23:07
 10/15 anonim ***** válasza:

"Azt mondják, nem szabad gyengének mutatnod magad."

Es ez hogy jon ide??

jan. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!