Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az angyalok tudják magukról,...

Az angyalok tudják magukról, hogy angyalok?

Figyelt kérdés

máj. 11. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Tudják
máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Az angyalok általában tudják magukról, hogy angyalok, ha a hagyományok szerint járnak el. Az angyalok isteni lények, akiknek tudatukban van, hogy Isten teremtett őket az ő szolgálatára, és hogy különleges feladatokat látnak el az emberekért és az univerzum többi részéért. Az angyaloknak nincs testi formájuk, és általában nem rendelkeznek saját akarattal, hanem Isten parancsait hajtják végre. Ebből kifolyólag az angyalok tisztában vannak az általuk betöltött szereppel és az isteni rendszer részeként léteznek.
máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

"általában nem rendelkeznek saját akarattal"

Ez így nem igaz, benne van a Bibliában is.

máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Azr hittem a héten megússzuk a "benne van a bibliában" témájú meséket...
máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%
Az angyalok nem tudják a fizikát. Paradoxon.
máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Én is angyal vagyok és nem is tudok róla. Mások szokták mondani, hogy agy angyal vagyok
máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egy angyal az angyali tudás birtokában van, természetesen tud róla. De azt se felejtsük el, hogy egy angyalnak nem feltétlenül van olyan "én" fogalma, mint az embereknek, mivel nem rendelkezik az "énséggel". Ilyen értelemben nem nevezné magát angyalnak, főleg, hogy az entitások közti éles határ az emberi világban természetes, az angyaliban már nem annyira. Erről rengeteget tudnék írni, de szerintem ennyi elég lesz.
máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Régen ezt úgy mondták, hogy Hofi Géza ötlete volt, vagy általános szólás, már nem tudom.

- Persze, én meg Napóleon vagyok.

Avagy az őrültek házában sok a Napóleon.

Ilyen ez az angyal dolog is.

Aki magát angyalnak képzeli...

Vannak bajok...

máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Felfoghatatlanul bölcsek. Pontosan tudják mik ők, mi a szerepük.
máj. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Azr hittem a héten megússzuk a "benne van a bibliában" témájú meséket..."


Ez itt a természetfeletti lények kategória. Na most, a Biblia egy olyan könyv, amelyben természetfeletti lények is említve vannak. Komolyan nem értem, hogy vezetted le magadban, hogy nem passzol ez a téma ehhez a kategóriához.

máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!