Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a véleményetek erről? (Link)

Mi a véleményetek erről? (Link)

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 13. 14:46
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
:D
2010. nov. 13. 21:16
 12/36 anonim válasza:
wow én látn iakarok 1 ijet! am sztem igaz de én egyszer a bátyámal idéztem szellemet és msot bevok xarva h behívtam 1 iylen embert :S (márha az)
2010. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Nem emberek, az tuti.
2010. nov. 13. 21:55
 14/36 A kérdező kommentje:

Egyébként ha valaki találkozna egyel, a rettegés és szorongás közepette legyen annyi lélekjelenléte, hogy megkérdezze, hogy hívják.

Kíváncsi vagyok, mit felelne...

2010. nov. 13. 23:53
 15/36 anonim ***** válasza:

Nem értem ha már kicsit ijesztő a történet ti már elhiszitek!

Ebből is látszik hogy az emberelt mennyire lehet manipulálni!Csak egy kis szak szavak használata egy kis ijesztgetős történet és már "zabálják" és elhiszik!

2010. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

6. válaszoló vagyok!

csak megjegyzem hogy én nem hiszem!

és a többiek sem mondták hogy elhiszik ezt a hülyeséget, csak azt hogy ijesztő!

2010. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Azért, ha találkoznék egy ilyennel megkérdezném, hogy milyen lény. Nem igaz, hogy eddig senki sem kérdezte. Amatőrök...:@
2010. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Sztem valami vámpírfélék lehetnek. Mert estefelé, vagy napfényvédett helyen jelennek meg, nem látszanak a képen/videón és nem mehetnek be, amíg nem hívják őket.
2010. nov. 14. 16:02
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó vagyok. Sokat elmélkedtem és arra jutottam, hogy lehet APEH ellenőrök. :S
2010. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem kitalált, igaz ezek a lények létezhetnek, hiszen olyan lények is élnek a földön akikről nem is sejtitek hogy az. A 51 körzetben is , amik idegenek leestek nem más bolygóról jöttek hanem a földről egy másik időből, idő utazok voltak, ami szerencsétlen balesettel zárult. A hirosimai és a navasaki atombombák teret ütöttek a térben és időben, amely által lények jöttek át, amelyeket még nem igazán ismerjük , sok babona a japánoknál ezekből a lényekből származik 50 évektől kezdve. Ezeket a idő lyukakat nem tudják be zárni még mindig nyitva van lehet hogy hermetikusan lezárták , de még mindig nyitva van, az idő utazok léteznek nagyon egyszerű a idő utazás szabályai, a te idődet nem tudod meg változtatni csak más a tiedét, ha vissza mész az időbe és meg ölöd nagyapádat akkor te abban az idő vonalban nem születsz meg te adtol még létezni fogsz ha vissza mész az idődbe csak te egy másik idő síkban létezel, és ahol meg ölted a nagyapádat ott egy másik idő kezdődik egy másik síkban ahol te nem születsz meg. Nem igazán tudom hogy milyen lények jöhettek át más idősíkokból a földre , de lehet hogy ezek a lények is onnan vannak, az idő nyílásokat atombombák hozzák létre amelyek lyukat ütnek az időben. Érdekes lények jöttek át amelyeket még én sem ismerek , ezek igaz dolgok tudom hogy sokan hülyeségnek fogják mondani, de ha meg nézitek azokat a képeket amelyek a 51 körzetben lévő idegenekről készültek haláluk előtt meg nézhetitek hogy ember szerű alacsony a nemi szerve egy nőjére hasonlít , és a újai emberiek, amíg a test felépítése is csak csupasz teste és nagyobb koponyája és persze a test magassága különbözik a miénktől , ezek a dolgok nem egyeznek , mert gondolataim szerint ezek a lények maguk is emberek amelyekről már sokat olvastam, de ők már fejlettebbek mint mi , és egy fejlettebb evuluciói emberek. Hát röviden ennyi , tudom elépzélhetetlen amit itt leírtam de szóról szóra igaz.
2010. nov. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!