Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kedves Szkeptikusok, ezt...

Kedves Szkeptikusok, ezt mivel magyarázzátok?

Figyelt kérdés
Tegnap este történt. Ültem a számítógép előtt, egyedül voltam otthon. Megrázkódott a székem támlája. Nagyon erősen. Mintha valaki megrázta volna. Pár percre rá végignéztem, ahogy magától kikapcsol, majd visszakapcsol a telefonom. Ok, lehet, hogy a telefonom rossz. De ki cibálta a szék támláját, ha én nem mozogtam a széken? Megnyugtató lenne, ha ezt is megmagyaráznátok valahogy. (Ja, és nem ittam, és nem drogoztam, nem élek ilyesmivel)
2011. febr. 16. 01:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Arról nem tudtam, hogy február 14-én volt földrengés. (Akkor éreztem, hogy megremegett a székem) Egyébként kevés időm van tévét nézni.
2011. febr. 17. 00:23
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
XD Ez aztán ciki. Kicsit butább vagy, mint az átlag, nem? Megmozdul a széked, akkor az biztosan, százszázalékosan szellem, de annyira, hogy a kedves szkeptikusokat is ledöntöd a lábukról. Annyira gáz, hogy ennyi a naiv ember.
2011. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%
de az nagyobb gáz, hogy ennyi hülye van, mint te, kedves előző válaszoló. ha nekem erősen megremegne a székem, én sem egyből földrengésre gondolnék, mivel Magyarországon nem túl gyakoriak a földrengések..
2011. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
febr. 14-én kur.vára nem volt földrengés ;)
2011. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

De ti nagyon hülyék!

16.-án írta a választ.

Hogy kezdi a kérdést?TEGNAP!

Szóval az nem 14.-e,hanem 15.-e. ;)

Szkeptikusok:1 Mi:1 :)

2011. febr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szellemek??!!!! Tudjátok hogy mi a legnevetségesebb,az-az hogy történik valami amire hirtelen nem tudunk választ adni vagy kapni és akkor az ember kitalál valamit, amit az ember nem tud megmagyarázni mert nem tudja hogy mi volt az akkor ilyen nevetséges feltételezésekkel áll elő mint hogy "biztosan a szellemek rángatták a székem". Hát esküszöm az emberek annyira tré-k tudnak lenni mikor ilyenekkel drukkolnak elő hogy megmagyarázzák a meg nem értendő jelenségeket "mi mozgatta meg a székem" hát a télapó puttonya volt mikor döngette a széked tábláját és azé nem láttál semmit mert ki esett a kontakt lencséd!! :)



Itt egy van egy izé, te is ilyen vagy:


[link]

2011. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Rendben, tehát eddig értelmes lehetőség csak a földrengés volt. És a telefon? Mitől kapcsolódott ki, majd vissza, amikor hozzá se nyúltam? Előtte semmi baja nem volt, és azóta sincs! Nem a hülye vagy, naiv vagy, tré vagy válaszokra vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy mi történhetett a házamban! Főleg úgy, hogy nem az első ehhez hasonló eset. Magától kinyílik az ajtó. Rá lehet fogni, hogy rossz a zár. De annyira, hogy látom, ahogy lenyomódik a kilincs? Néhány dolgom egyszerűen eltűnik, majd újra előkerül. Telefonom, kulcsom, ezekkel rendszeresen úgy járok, hogy leteszem az asztalra, majd amikor fel akarom venni, nincs ott. Félórás keresgélés után megtalálom az asztalon. Ugyanott, ahol előtte is néztem, és nem volt ott. És az hogy lehet, hogy rendszeresen hajszálhíján megúszom a baleseteket? Pont lekéstem azt a buszt, amibe belerohant egy furgon. Amikor olyan buszon ültem, ami karambolozott, pont jó helyen ültem, és nem történt semmi bajom. Aki 1 méterrel előrébb ült, az előrebukott és fejsérüléseket szenvedett. Ezek csak azok az esetek, amik a legintenzívebben élnek bennem. Ilyenkor azt érzem, mintha lenne egy őrangyalom. Lehet, hogy szánalmas, de akkoris ezt érzem. A kérdés továbbra is az, hogy Ti Szkeptikusok, mivel magyarázzátok azokat a jelenségeket, amikre pl. én hajlamos vagyok azt gondolni, hogy a szellemvilág tevékenykedik.
2011. febr. 21. 07:47
 18/20 anonim ***** válasza:
Tudod ebben hasonlítunk mert nekem is volt már sokszor olyan élményeim hogy meg is halhattam vagy súlyos sérüléseket szenvedtem volna és épp csak egy apróság tartott vissza tőle nekem is megfordult már az a gondolat miszerint van őrangyalom aki vigyázz rám ha baj közeleg de ez csak a szerencsének köszönhető ez van és ebbe könnyebb beletörődni mint a másik verzióba, mint az őrangyalos témába.
2011. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
ez egyszerű! Hülye vagy!!
2011. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Idézet:

"De ti nagyon hülyék!

16.-án írta a választ.

Hogy kezdi a kérdést?TEGNAP!

Szóval az nem 14.-e,hanem 15.-e. ;)

Szkeptikusok:1 Mi:1 :)"


Kérdés időpontja 01:54. Tehát még 15-e "késő este". Nem kell beismerned hogy hülye vagy, tudjuk.


Kérdező: nekem is remegett a székem és nyíltak a szekrényajtók, de meg se fordult a fejemben a szellem dolog, inkább arra gondoltam hogy a közeli metró beomlott vagy az alagútban baleset volt. Túl sok korlátolt ezohívő van körülötted és szóbeszéd útján fertőznek. Ne foglalkozz ilyenekkel és egyből értelmesen közelíted meg a problémát.

2011. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!