Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » életem eddigi legfurcsább...

életem eddigi legfurcsább tapasztalata. Mit gondoltok? Volt mar hasonlo valakinek?

Figyelt kérdés

Kb 3 éve tortent. a legjobb baratommal kb hajnal kettoig kocsikaztunk a varosban, beszelgettunk az elet nagy dolgairol, mint ahogy az igazi baratok szoktak..en mar almos voltam es mondtam, hogy vigyen lassan haza. hazaertunk, apa meg a kistesom aludt az egyik szobaban, a masik ocsem a sajat szobajaban, anyukam pedig ejszakas volt. szokasom volt mindig, meg buli utan is vegigjarni a hazat, hogy van e ébren valaki, ugyanis utalok egyedul enni :)))

a lenyeg, hogy mindenki aludt ez tuti. tehat ettem, gyors furcsi es lefekudtem a szobamban aludni, masnap suli..

befordultam az ablak felé, redony lehuzva, korom sotet, igy a legjobb aludni.. a nappaliban mindig égve hagyunk legalább egy villanyt. tehat fekszem lazan, meg atgondoltam az aznapot es hallottam, hogy valaki a nappaliban megy a konyhaban. ( ha mezitlab vagyunk hallani egy tipikus duborgest).. aztan a konyhabol elindult az en szobam fele es be is nyitott.. lattam a fenyt mert ugye égett a villany kinnt. félálomban voltam nem volt kedvem mar beszelni nem is szoltam inkabb..

aztan becsukodott az ajto es nagyon nagyon fura erzesem lett. inkabb megis felkeltem, mert ereztem, h fel kellett kelnem, vajon ki volt az? aztan latom, h apa meg kistesom ugyanugy alszanak, meg a tv is ment , masik ocsem ugyanugy, anya meg nem jott haza.. akkor mi vagy ki volt az??

hivtam egybol haveromat elmeselni neki, enyhen sokkot kapott, azt mondta aludjak inkabb.

meg mindig nincs valaszom mi volt az...


2011. febr. 19. 16:13
1 2
 1/13 Mirk ***** válasza:
100%
Az egyik családtagod volt, csak mire felnéztél már visszafeküdt aludni.
2011. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tuti, hogy nem, hidd el en is erre gondoltam.. de kerdeztem oket es egyikuk sem volt.. meg ismerve oket ha bejonnek tuti nem erdeklik, h alszom :D:D
2011. febr. 19. 16:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem álmodtad! Velem is volt már ilyesmi... Ha nagyon fáradt az ember, akkor előfordul.. Például én egyszer nagyon fáradtan ültem a buszon, és hallottam, hogy valaki kislány fecseg a hátam mögött, mondom hátranézek már, hátha észreveszi magát az anyja, és elhallgattatja, mert nagyon hangosan beszélt a kislány, aztán hátranéztem, erregfel egy idős házaspár szunyókált csak a hátam mögött, más meg nem is volt a buszon :D:D
2011. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mirk ***** válasza:
100%
Ez esetben tényleg elaludtál gondolkodás közben, és álmodtad.
2011. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hat mar tenyleg nem tudom.. :S nem tunt alomnak.. foleg, hogy allandoan vannak ilyen dolgaim.. mindig tortenik vmi "furi"..
2011. febr. 19. 16:33
 6/13 emlya ***** válasza:
Álom paralízis. Vagy szellem.
2011. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Fémfaház ***** válasza:

Nekem is van 1 történetem bár az szerintem csak alváspara volt, elmesélem:D

Nagyba alszok éccaka, aztán keledeztem, de nem keltem fel, csak az alvás és ébrenlét között történt a dolog, tehát az volt, hogy mikor ebben az állapotban voltam, ez kb 2-3 mp de lehet hogy több, és olyat láttam a szoba sarok felső részén, hogy 1 nagyon félelmetes arc, ilyen szürkés fkete és olyan ördögi fej volt és az ágyam felé néz, aztán felkeltem azt kirohantam a szobából:D


17F

2011. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Willisz ***** válasza:
ha sokszor történik ilyen szellem ha 1-2 szer akkor álmodta de ha történt más is veled pls küldel privát üzenetbe
2011. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valaki alvajáró a családból. Viccen kívül, nekem van, hogy húgom felébred, tesz egy kört, visszafekszik, és aztán nem emlékszik rá. :D (És nagyon sokáig nem is tudtunk róla.)
2011. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az alvajáró benne van tényleg a pakliba és iszonyú félelmetes tud lenni, öcsém alvajáró, van, hogy fennakadt szemekkel kimegy a konyhába iszik visszamegy a szobája befekszik és másnap nem emlékszik rá irtózatosan félelmetes volt elsőre.
2011. febr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!