Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Alvás közben más pozició? Help!

Alvás közben más pozició? Help!

Figyelt kérdés
Szal azvolt tegnap este hogy olyan pozba voltam hogy a fallal szembe volt a fejem és alvás közben nemtom mi volt,és egyszer felébredtem.(kb.hajnali 3-kor) és a lábamat ugy láttam hogy kilóg az ágyból tehát még meg is fordultam!!! kérlek segitsetek! 11/f és ne linkeljetek nekem képeket,videokat mert nem nézem meg mert félek ezektöl éss gyenge az idegzetem.Nem szép dolog ilyenekkel viccelödni.amugy római katolikus vagyok
2011. ápr. 2. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
És ezzel most mi a gond? Nem értem..
2011. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt nem értem.
2011. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is magas a dolog. Nem értem..
2011. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
miért fordultam át?
2011. ápr. 2. 20:27
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem,azt hiszi ,hogy a földönkívüliek birizgálták este,és ezért ....lógott ki a lába ?!! XD

11 éves vagy fiam,inkább menj lefeküdni vagy tanulni vagy segíteni a szüleidnek...jobban jársz hidd el...

2011. ápr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

miért fordultam át?

kérem szépen...álmodtál(még akkor is ha nem emlékszel rá,hogy mit)és álmodban szoktál forogni...minden ember szokott!

Ebben nincs semmi természetfeletti dolog ! Szóval nyugi!

2011. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
bakker xD nekem olyan is szokott lenni hogy reggelre teljesen megfordulva ébredek tehát ahol a fejem volt ott a lábam van... meg olyan is volt hogy a földön ébredtem :D biztos az ufók v a szellemek xD
2011. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Forgolódni természetes dolog, szóval megnyugodhatsz :)
2011. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Oké,megnyugodtam
2011. ápr. 2. 20:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy ember normális esetben egy éjjel (8 óra alatt) minimum fél órát forgolódik. Csak arra vigyázz, hogy semmi ne legyen körülötted, amibe beleakadhatsz, leverheted vagy ráeshetsz. Az ágy szélén jó esetben felébredsz - vagy nem...
2011. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!