Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok a fekete szemű...

Mit gondoltok a fekete szemű emberekről?

Figyelt kérdés

[link]


mit gondoltok erről? szerintetek igaz? tudom, hogy lehet venni fekete kontaklencsét, de nem hiszem, hogy sok embernek van 20.000 ft-ja ilyenekre...esetleg ti is láttatok hasonlót? sajnos a neten elég kevés infó van róluk. szerintetek milyen "lények" lehetnek(ufó,démon)? kérlek ne válaszoljatok hülyeségeket :) köszi sziasztok


2011. máj. 11. 14:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%

Hát nem tudom, ez is egy olyan tipúsú dolog, amit senki nem tud logikusan megmagyarázni.

Én se.

Én nem szeretnék egy ilyen lénnyel sem találkozni :D

2011. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%

"tudom, hogy lehet venni fekete kontaklencsét, de nem hiszem, hogy sok embernek van 20.000 ft-ja ilyenekre"

Pont ez az oka annak, hogy nem igazán botlik senki ilyen emberekbe.

2011. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
29%
Azt, hogy talán van benne egy vonóval.
2011. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Most volt egy ilyen kérdés, szerintem van rá elég válasz, ahol ugyanezt a cikket másolta be a kérdező (vagy talán te voltál).
2011. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
szia. nem én voltam, és olvastam, de elég sok hülye válasz érkezett és csak pár értelmes :) ezért tettem fel még1x :)
2011. máj. 11. 14:33
 6/27 anonim ***** válasza:
33%

Hát kedves kérdező, én jót röhögtem a történeteken. Mennyi hiszékeny, betoji alak van :) Én is találkoztam már fekete szemű emberekkel, akiknek tök hasonló volt a szemük, mint a fiúnak a 3. képben. Kb. 4 ilyen "találkozásom" volt, de egyszer se éreztem magam rosszul, és inzultálni se kezdtek. Na jó, az egyik egy cigányasszony volt, az elég rendesen rám mászott, de nem akart beszállni a kocsimba, az is csak alamizsnát akart. És nem barna volt a szemük, hanem mint a képen levő fiúnak. Szerintem ezek sima emberek egy kis genetikai mutációval, amitől a legtöbb ember frászt kap.

Amúgy lécci-lécci linkeld már be az előző ilyen kérdést, mert marha kíváncsi vagyok az oda érkezett válaszokra :D

2011. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! utolsó: tessék itt van : http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


<---ez nekem nem hozott olyan sok "hasznos" választ :)

2011. máj. 11. 14:50
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Te most a pupillára gondolsz?:DDDD
2011. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%
Édes istenem ez az ezotéria téma nagyon elfajult :DDD Már mindenütt gonosz nagyszemű pikkelyes bőrű éles fogú denevérszárnyú békatalpú zsíros hajú vastagbajszú láthatatlan szellemek és démonok vannak mindenütt. Mikor lesz világosság az ezotéria szobába ? :DDD Ennyi hülye abnormális degenerált barmot én még nem láttam. Csoda hogy nincsenek ilyen ismerőseim... Kapjatok már a fejetekhez ember... Vicc ami már itt folyik... De végülis mulatságos :D
2011. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
pupillából már láttam brutál kitágultat, de arra azt mondják hogy még tudat alatt kifejezetten tetszik is nekünk embereknek valamiért, ebben az a félelmetes hogy a fehér rész is fekete ami abszolut természetellenes és ettől félelmetes. fekete szemű emberek vannak, de nekik is fehér a fehér rész.
2011. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!