Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek van valami köze a...

Szerintetek van valami köze a szellemekhez?

Figyelt kérdés

Mi már táborban idéztünk szellemet, meg hullákat, de nem volt semmi. Aztán beijesztettük a többieket, hogy néhányunkat megszállt egy szellem(The grudge). Ezt persze néhányan véresen komolynak hitték! De szerencsére elhitték utána, hogy csak hülyeség volt. De aztán alig mertünk éjszakánként aludni és csak felkapcsolt lámpánál, világos színű tárgyak nélkül és teljesen lehúzott redőnnyel mertünk aludni (nehogy valaki benézzen). Aztán megint szellemet idéztünk (mindig nappal)és nem történt semmi. Nem tűntek el dolgok. Viszont (1 hétig tartott a tábor)napok alatt 17-ből 7-en megbetegedtek! Volt akinek kificamodott a bokája, akinek meghúzódott a lába, gyomor rontásuk volt. Én is idéztem néhányszor (Nem hittem benne)

De nekem nem lett semmi bajom! Viszont a barátnőimet sorra érték a gondok. Ráadásul volt aki tök jól volt és 10 perc múlva 39 fokos láza volt!!!! Egyszer hülyeségből az egyik lány teljesen fehérbe öltözve beült a szekrénybe.

Amikor az egyik lány benézett nem látta !! Egyátalán nem látszott!! Gondolom egy szellem volt velünk. Így visszagondolva elég rémisztő....


2011. jún. 2. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
ugye ezt te sem gondolod komolyan?
2011. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nagy butaság! Be beszéled magadnak!

Jah! Máskor gondold át jól hogy ördögűzésbe, szellemidézésben részt vegyél/vegyetek/.

2011. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 BlackSword ***** válasza:
Egyértelműen nem... Mivel szellemek nem is léteznek a valóságban...
2011. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor volt ez a szellem idézés, és milyen rituálét végeztél el? Már ha igazat mondasz...
2011. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És még valami. Barátnő(id)? Nem lehet hogy csak te vagy nemi beteg, és megfertőzted a fél tábort? :D
2011. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos én mikor görögországban voltam tavaly a sulival, akkor majdnem mindenki lesérült meg beteg lett. És nem idéztünk szellemet. Ne gondolj hülyeségekre!
2011. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hát figyelj. Egy hotel van ami erre van kitalálva. Mi a Szentendrei Danubius hotelbe voltunk és ott van egy pince. Az egyik(igen gazdag) haverommal lementünk oda és ő felvett egy hangfelvételt. (állítólag senki se volt a pincébe) 3-an voltunk. egy vékony hangú csaj, én egy nyuszihangú és egy pasihangú(mert pasi volt). Na szóval mentünk le és egyszer csak egy rekett hangú (kb 5 éves) kislány hangját hallotuk ahogy azt mondja hogy segitsetek mert nem tudok magamon. A haverom a gazdag kivette a memokártyát a telójából és úgy hogy rajta volt a hangfelvétel. És eldobta a telefonját amit ott is hagyott. Szóltunk a hotelvezetőnek hogy van ott lent valaki és hogy ott a haverunk telója. Lement, és egy fogsort találtunk. De a telefont sehol...
2011. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó,remélem ezt csak kitaláltad. :D Mert nekem elég gyanús.

Kedves kérdező,ezt csak bemeséled magadnak,egyszerűen elkapott valamelyikőtök egy vírust,és elkapták a gyengébb idegrendszerűek is,ennyi.

Ne foglalkozz ilyen dolgokkal,mert elérni csak annyit fogsz,hogy állandóan rettegsz majd,akár meg is bolondulhatsz stb. Nem érdemes.

2011. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 meginthulyevagy ***** válasza:
Erre csak annyit tudok mondani, hogy régen én nem jöttem haza egy osztálykirándulásról sem, amelyiken ne lett volna a társaság fele leamortizálva valamilyen módon a tábor végére.
2011. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19:52 ha erre volt kitalálva a hotel akkor mit csodálkozol? A szellemkastélyban is izélsz,hogy szellem van pók meg csontváz?
2011. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!