Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap nagyon komoly dolog...

Tegnap nagyon komoly dolog történt! (? )

Figyelt kérdés
mentem az egyetem téren és egy néni rám mosolygott és megszólalt hogy mivan a c vitaminal és reggel a mcska kiborítota a c vitaminos üveget és kiborult a szönyegre ! megilyedtem nagyon honan tudhata? aztán északa azt álmotam h a néniegy gonosz démon és 1 hét mulva látam megnit a nénig aki 1 simaszkos férfival beszélgetet : SSSSSSS aztán meglátot engem és nevetett nevetett és nevetett és azota retegek tőle mi lehetett? csak komoly válaszokat kérek ez nem vic téleg igy volt!
2011. júl. 25. 15:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%

Mentél az Egyetem téren?

Helyesírásodból arra következtetek, hogy nem az egyetemre tartottál...

2011. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Valóban komoly lehet a dolog, de nem biztos.


Melyik városban történt?

2011. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Killgun ***** válasza:
49%
Ez egy nagy kamu xD Démonok amúgy sem gonoszok :') Kiakadok az ilyeneken xD
2011. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
48%
Nem akarok kötekedni, mert utálom, ha valaki kérdését a helyesírás miatt szólják le, de ez már durva. xD Vagy kamuzol, és direkt írtad így... Remélem az utóbbi!:D
2011. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
72%

16:03


Honnan veszed, hogy nem gonoszok? Ha szerinted nem gonoszok, akkor gonosz vagy.

2011. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
énegyszer egy pici boltocskában nézegettem a ruhákat, amikor egy néni megjelent mögöttem és megkérdezte, mennyi az idő. eleve beszartam, azt hittem csak anya van ott rajtam kívül. ránéztem az órára, mondtam, hogy fél három. néztem tovább a ruhákat, aztán visszapillantottam, ott van e még, de csakúgy eltúnt, még az ajtót sem hallottam. pár óra múlva megnéztem az órám, ami fél háromkor megállt. akkor ledöbbentem. lehet, hogy van rá magyarázat, de én még nem jöttem rá.. lehet, hogy az álmod csak azért volt mert túl nagy jelentőságet tulajdonítottál a dolognak.. mindegy, én átérzem: D
2011. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

A símaszkos férfival az álmodban beszélgetett? Azóta életben nem láttad a nénit?

Mondjuk ha csak a c vitaminra kérdezett rá, nem hiszem, hogy démon lenne.


Nem kell ahhoz egyetemistának lenni, hogy az Egyetem téren mászkálj, múlt héten amikor mentem be az Elte to-ra 2 turistával találkoztam bent, ott fotóztgatták az ablakból a Dunát :D

A portás csak a csöveseket nem engedi be, azon kívül bárki mehet befelé.

2011. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
46%

Milyen pocsék helyesírásuk van az ezotéria témába kamukérdéseket írogatóknak.Hülyeségeket beírogatni bezzeg van eszük!

Inkább a helyesírási szótárt kéne bújnod öcsisajt!

Az ilyen hülyeségekkel nem az ezosokat járatod le, hanem a magad fajtákat.

A C vitamin ,ahogy azt az eseted is mutatja nem szaporítja az agysejteket.

2011. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
69%
Én démon vagyok, és mi tagadás, elég gonoszak vagyunk, főleg ha C - vitaminról van szó.
2011. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Killgun ***** válasza:
33%
Ha én gonosz vagyok,nézz rá a csodás kereszténységre,hogy hülyítik az embert :') A démonok jószívüek...
2011. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!