Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit latott a kicsi? Van egy...

Mit latott a kicsi? Van egy szobank ahol senki sem szeret valamiert bent lenni.2 eves kislanyom este kiszaladt hozzank onnan es kiabalta, hogy ott a csunya es gyertek megmutatom, közben az üres agyra mutogatott.

Figyelt kérdés
Mi lehetett az es mi a francert utal mindenki abban a szobaban lenni?
2011. júl. 25. 23:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A gyereket kéne óvatosan kifaggatni, hogy mit látott. Mi honnan tudhatnánk, hogy mit látott ő?
2011. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
HA ez egy szellem, elöször is megkéne határozni hogy melyik kategóriába tartozik. Jó, semleges, vagy rossz. Erre van a hangfelvevö, és a fényképezögép. Ha majd tudjuk mivel állunk szemben, majd akkor jöjjünk a pappal, meg az ördögüzövel.
2011. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Egek, ez a csávó tényleg nem 100-as... - -" Még a szavaimat is kiforgatja. Na, szép lassan elmagyarázom. Mint mondtam, a hangfelvevö rendkívül érzékeny. SOKKAL érzékenyebb mint az emberi fül. Az emberi fül hallás határa ha jól emlékszem, javítsatok ki ha tévedek, 20 herc. 20 herc alatt már nem halljuk a hangokat. Ellentétben egy átlagos hangfelvevö hanghatára (KB) 10 herc MINIMUM. Vagy is ami 20 herc alatt van, de 10 herc felett, azt a hangfelvevö képes érzékelni. Érted már? A fényképezövel kapcsolatban pedig még nincsenek pontos elméletek, hogy miért jeleníti meg a szellemeket. De én szerintem úgy, hogy a vaku erös fénye visszaverödik az ektoplazmán, (ebböl az anyagból álnak a szellemek fizikai manifesztációi), és a visszaverödött fényt a fényképezögép érzékeli. Érted már?
2011. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
87%

Azt gondolom, hogy direkt úgysem lehet őket lefotózni a leghiperextrább fényképezőgéppel sem.

Szerintem meg vannak túlvilági hangok, mert miért ne. Attól mert nem látok, hallok valamit még létezhet.

De a kérdezőnek nem erre irányult a kérdése, és a kérdésed pedig csak veszekedést provokál.

2011. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én szívesen letesztelem azt a szobát. Akár ott is alszok.
2011. aug. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Utolso.Szivesen latlak,csak en en nemetben lakom.
2011. aug. 14. 12:20
 27/28 anonim válasza:
21%

Ha senki se szeret bemeni akkor az szerintem a tehendö hogy

gyergyákat gyújtotok meg füstölöt . Kérdezetek töle.

A kislány azért látya mert a szelem egyik rokonjára emlékezteti pl:lánya és segiséget kér .Egyépként lehet

kérni angyali segitséget is .

2012. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező a szobát ajánlom átrendezni, mert nem jó a fény és árnyék összhangja és a gyermek fantáziája és a látás működése együtt félelmet okozhat mert olyat lát ami nincs a valóságban. A gyermeki látás és agy működés összjátéka még kialakulóban van-- tehát sajnos kivetülhet a memóriából a szembe olyasmi ami valójában csak illúzió.


még véletlenül se fantáziálj tovább ilyen olyan szellem históriát!

Nem kell semmitől félni kérdező, mert nem téblábolnak a holt szellemek még akkor se ha manapság sok hazug ezt meséli.


minden holt lélek az első percekben eltávozik, esetlen elköszön egy pillanatig tartó érintéssel a szeretteitől de semmi több--


A másik a lélek nem látható! Bármit látott a kisfiad az hidd el a felébredés utáni agyműködés kivetülése valami álom töredéknek. Az én kis unokám is hasonló 12 éves múlt, de ha intenzív álma volt azt előfordul hogy kivetíti az agy a szembe mintha látná a valóságként látja.

Amikor álmodunk akkor elevenen működik az agy képi memóriája azt át meg át futja a gondolati energia (a lélek) és szép történeteket kreál a képeket kivetíti a becsukott szemhéjunkra s ezért látjuk mint egy filmet amikor alszunk ez ha erős érzelmi töltésű kinyitjuk a szemünket és folytatódhat mintha a valóságban látnánk-- hasonló egy betegséghez-- de nem az csak az intenzív álom kivetülése!Ha többet szeretnél tudni keresd meg ezt a két blogot.


[link]

4.f.Miért akarunk hinni, vagy szükséges-e hinni egy láthatatlan Létben?

19. f. A két csodálatos lelkünk.

32.f. Tudat, tanulás, memoria, érzékszerveink.


[link]

60.f. Szeretet, szerelem, barátság, és elmúlás...

69.f.Gyógyulni a Lelkünk segítségével.

92.f.Komolyan érdekel az igazság?

Alapból ne félj ilyen marhaságoktól--ezek csak kitalációk amit manapság rázúdítanak az emberek elméjére!

2013. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!