Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van ez? Hallucinálok?...

Miért van ez? Hallucinálok? Mi történik velem? HELP!

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Az elején kezdem.

Én már ovodás korom óta imádom Moszkvát, Oroszországot. Mindig is meg akartam tanulni oroszul, nagyon kötődök ehhez a nyelvhez és az országhoz. Nem tudom miért. És egy napon 5-6 éves koromban elkezdődött valami. Fura álmok... Mindig azt álmodtam, hogy van egy ikertestvérem, akinek a neve Yekaterina. És a kedvenc helyemen Moszkvában éltünk. Rengeteget álmodtam vele. Nem is tudom miért, de nagyon szerettem őt, pedig nem is létezett, nem is ismertem. De az álmaimban úgy tünt, hogy tökéletes összhangban vagyunk, nagyon szeretjük egymást. Majdnem minden éjjel az álmaimban megjelent Yekaterina. Egészen 12 éves koromig. 12-13 éves koromban egyre kevesebbet álmodtam az 'ikertestvéremről' majd végleg megszünt. Az utolsó álmomban, amit 13 évesen álmodtam, azt láttam, hogy az édesanyánk meghalt (de nem a saját anyukámat láttam!), és valaki elvitt minket Berlinbe egy árvaházba, ahol adtam Yekaterina-nak egy karkötőt. Majd az álmom utolsó részlete az volt, hogy furcsa öltönyös emberek jelentek meg az árvaházunk előtt és el akartak vinni minket máshová. de külön-külön. Azt mondta az egyik férfi a 'testvéremnek', hogy őt most elviszik Zágrábba, engem pedig máshova. Nem is emlékszem hogy hová... És nem akartunk elválni, de erőszakkal elválasztottak minket, sírva megöleltük egymást. Ezután őt elvitték Zágrábba, engem pedig valahova máshova, azt hiszem, ide Magyarországra :) ezután egyedül voltam abban az árvaházban, semmit nem tudtam a Yekaterina nevű 'ikertestvéremről', majd eljött a nap, amikor örökbe fogadtak. Nem más mint az igazi anyukám!!! --> Ez volt az utolsó álmom és utána kb egy évig semmi de semmi! Teljesen megfeledkeztem róla. De egy-két hónapja újra rámtörtek ezek az álmok, és minden sírva ébredtem, mígnem egyik reggel Yekaterina-val találtam szembe magam, de nem törődtem vele. És napokig láttam őt nappal is! És olyanokat mondott nekem, hogy 'Menjünk haza, már hiányoztál, nagyon rossz volt egyedül az árvaházban' És az álmaimban ez a lány mindig Katja-nak nevezett engem, és most is, de nem is ez a nevem! És már kb 2 hónapja hallucinálom őt nappal is! Furcsa, nagyon furcsa. És azt érzem, hogy ő tényleg az ikertestvérem, pedig nem is, mert nekem nincs! Azt is érzem, hogy őt nagyon szeretem, és kötődök hazzá! És az nagyon fura! és nagyon hasonlít rám, az arca, minden! Félelmetes! Csak a hangja más egy kicsit! És látom nappal is, úgy érzem szeretem őt, de félek ettől az egésztől!

Már sosem lesz vége? Mit csináljak, anyám kinevet, és én tudok mit csinálni! Megőrültem? Kérlek benneteket, segítsen már valaki!! Bocsánat, hogy hosszú lett! Csak normális válaszokat! előre is köszönöm! :)


2011. aug. 11. 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért! (ha vannak) :)
2011. aug. 11. 15:55
 2/88 anonim ***** válasza:
34%
eggyértelmű hogy az eggyik előző életedbeli eseményekböl látsz részleteket. csak nem értem hogy a testvéred tényleg ottvan meletted általában ( vagyis a lelke) ?? mert akkor beszélgess vele, kérdezd meg mit szeretne tölled.
2011. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
34%
Elözö életedet látod :)
2011. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) Beszéltem vele párszor, és azt mondta, hogy azt szeretné, hogy ha hazamennénk Moszkvába :SS de szegénynek hiába magyarázom, hogy nem tudom csak úgy fogni magam, és elmenni Oroszországba, ez az otthonom :S
2011. aug. 11. 16:04
 5/88 anonim ***** válasza:
49%

Ez nagyon érdekes...Szerintem próbálj meg beszélni, vagy valahogy Te is kapcsolatba lépni vele,kérdezgess tőle olyan dolgokat, amikről álmodtál, hátha tud neked valamit mondani. Lehet, hogy tényleg az előző életed ,,köszön vissza''.

(Akár könyvet is írhatnál belőle, engem biztos érdekelne, én is nagyon szeretem Oroszországot, most kezdtem el tanulni a nyelvet :) )

14/L

2011. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
68%
sajnos van hogy a szellemek nincsenek tisztába azzal hogy már meghaltak:S lehet ősem tudja. imádkozz érte gyújts neki egy fehér gyertyát.
2011. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:06

Köszönöm a választ! :) Fogok tőle kérdezgetni, hátha tud mondani valamit :) Amúgy én is nagyon szeretnék oroszt tanulni, egész életemben azt akartam :) és amint meglesz a német és az angol nyelvvizsgám végre nekiállhatok :)))

2011. aug. 11. 16:08
 8/88 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:06

Szóval, akkor lehet, hogy ez lány is azt hiszi, hogy még él... :S

2011. aug. 11. 16:09
 9/88 Ki az a jancsi? ***** válasza:
31%
nehogy bevedd ezt az előző életes hülyeséget ilyen nincs!!!!!!!!!!kamu azért van ez mert valahol gyakran hallottad azt a nevet és mivel oroszol tanulsz ezis megmaradt benned hogy moszkva megstb és egyszer álmodtál róla és egész végig azon gondolkodsz töröd a fejed és ha nemfelejted el még többször is elő fog jönni (Pálfy György Psichológus)
2011. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 A kérdező kommentje:

A válasz írója 38%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:10

Lehet, hogy nincs ilyen, de nem csak egyszer álmodtam róla, hanem 6 éves koromtól folyamatosa! És nem tanulok oroszt sem, csak szeretnék... De azért köszönöm a választ.

2011. aug. 11. 16:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!