Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Igazából nagyon sok kérdésem...

Igazából nagyon sok kérdésem van a szellemekkel kapcsolatban. Valaki meg tudná nekem válaszolni ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés
Rettenetesen félek a szellemektől, akár léteznek, akár nem, ezért úgy gondoltam, hogyha kicsit jobban "megismerem" őket, akkor talán nem lesznek olyan ijesztőek. Hogy néznek ki a szellemek? Mindig is ilyen nagy átlátszó homályfoltnak gondoltam őket:D És ugye, aki eddig nem látott szellemet, az később sem fog? (ettől tartok a legjobban, hogy meglátok egyet:D) A másik az, hogy fél éve meghalt a lovam.. (nagyon szerettem, kérlek ne ítéljetek el a kérdésem miatt) Róla meg lehetne tudni valamit, hogy hol van? Vagy az állatok a Mennybe kerülnek? És látom még valaha? Mert nagyon hiányzik.. Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 28. 15:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
A szellemeket csak a velük egy szinten "rezgő" személy látja. A lovad valószínűleg boldogan él egy másik, fejlettebb testben:)
2011. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon remélem, hogy jól van :)
2011. szept. 28. 16:12
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: és mi van akkor, ha valaki csak érzi a szellemek jelenlétét, de soha nem lát egyet se, csak nagyon ritkán a szem sarkában elsuhanó fekete árnyat..de szemtől szembe soha?


Kérdező: szerintem az állatok is a mennybe jutnak. Nekem márciusban halt meg az egyik tengerimalacom és nem hiszed el, az nap éjszaka mikor lefeküdtem aludni éreztem hogy ahogy beleszimatol a fülembe és a hajamon mászkál. És ami még ennél is furcsább volt: nem ijedtem meg egyáltalán, furcsa nyugalmat éreztem, mintha jelezte volna nekem, hogy minden rendben van vele:)



20L

2011. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hát az szép lenne, ha nyerítést hallanék a szobámban :D Én egyszer álmomban kerültem nagyon közel Hozzá, olyan volt mintha újra együtt lennénk, csak egy pillanatra is :)
2011. szept. 28. 16:17
 5/29 anonim ***** válasza:

Más dolog érezni és szemtől szembe látni...Valószínűleg te a malackád lelkét érezted (a fekete árny amit láthattál valószínűleg szellem volt. Itt fontos az, hogy mit érzel miközben tapasztalod a jelenlétét: ha félsz vagy egyéb negatív érzés van közben benned, akkor az "alacsonyabb rendű" szellem, míg a tengeripusid szeretettel látogatott meg téged) Nekem is volt tengerim imádtam őt...

Nem szeretek szellemekkel foglalkozni, de ha jön egy akkor SZERETETTEL kell őt átsegíteni a másvilágra...

2011. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy asztrális síkon (azaz az álmodban) találkozhatsz a paciddal...biztosan hálás a szeretetedért!
2011. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
és szerintetek Ő magától jelenik meg az álmomban ? vagy csak én képzelem, hogy velem van ? tudom, hogy ez már nem az a kategória, de érdekelne ez is
2011. szept. 28. 16:32
 8/29 anonim ***** válasza:

szerintem ők ott próbálnak velünk kapcsolatba lépni. Lehet, hogy ott könnyebb megjelenni nekik mint a valóéletben, mert ahhoz több energia kéne.


20L

2011. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
igen ez így van :)
2011. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
A legkülönfélébb formában lehet őket érzékelni.De nem mindig és nem mindenki képes erre.Bármikor tapasztalhatsz szellemjelenséget, de félni felesleges ,nem tudnak neked ártani, ahogyan te sem nekik.Legtöbbjüknek nem is célja "bántani", legfeljebb jelezni próbálnak valamit.Próbálják felvenni a kapcsolatot, ahogy néha mi is velük, amikor például szellemet idézünk, vagy arra vágyunk, hogy elhunyt szeretteinket legalább álmunkban láthassuk.
2011. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!