Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Chupacabra, kiderült az...

HunnMonster kérdése:

Chupacabra, kiderült az igazság?!?! (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sokan hitték azt hogy a chupacabra egy fertőzött rühes kutya, de nem.Kiderült hogy a chupacabra a vörös farkas, és a vörös sakál keveréke.A szőrtelenségre még nem találtak magyarázatot, elvileg valami gén mutáció, vagy fertőzés.De mint kiderült a chupacabra egy külön álló faj, és nem egy rühes kutya. Aki nem tudná miről beszélek itt van egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=yNIKH2Dkg7A&feature=related ... http://www.youtube.com/watch?v=B6iRQTXxMmI&feature=related .... http://www.youtube.com/watch?v=pTJ6axXPsQ4&feature=related....


Véleményeket várom.:)


2011. okt. 14. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Láttam én is a dokumentumfilmet, amiben ezt a verziót hozták fel. Gondoltam, hogy valami ilyen lesz a háttérben, de azért érdekes, tök egyértelmű szerintem, hogy milyen állat, nagyon be lehettek szívva ezek az emberek, akik nem ismerték fel.
2011. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Én azt nem vágom hogy mikor ez az egész kirobbant még egyáltalán nem ilyennek írták le, nem kutyafélének és véletlen sem volt megnyúlt pofája. Meg mindenféle hülyeséget lehetett róla hallani.

Mostanába meg tele lett a youtube ilyen egyszerű vadkutyákkal, amik nem lehetnek csupakabrák, hisz aligha tizedelik a kecskéket, pedig a rejtélyes kecskevérszívásokra kerestek magyarázatot mikor az ott élők elkezdtek ilyen furcsa lényeket magyrázni.

Dokumentum filmekbe is lement ez a kecsketizedelős dolog, de valószinüleg már az is parasztvakítás volt, viszont én büntetném az ilyen hazudozást, csináljanak sci-fit ha szórakozni akarnak. Viszont ha mégsem volt hazugság akkor ez az állat nem lehet csupakabra mert egy 20kilós kutyaféle nem mészárol nagytestű haszonállatokat.

Tényleg mi alapján mondjék hogy ez a csupakabra? Mert ennyi erővel valami kaktuszra is rá lehetne fogni. Persze előbb tele kéne nyomni a youtubot csupakabrás videókkal ahol egy kaktuszt kaptak lencsevégre.

2011. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ma 16:11


Már csináltak róla egy (szerintem) nézhetetlen filmet. A Film+-on rendszeresen leadják :D

2011. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 x) ***** válasza:
Ezek beteg prérifarkasok. A legtöbb videó alá oda szokták írni a készítők kommentben. De nyilvánvalóan ettől a chupacabrának titulált élőlény még lehetett rühes prérifarkas... konkrét adatokat nem nagyon tudunk róla, nem biztos hogy kutyaszerű. A chupacabra csak annyit tesz: kecskeszívó. (mert a pásztorok kecskéinek utolsó csepp vérét is kiszívta)
2011. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
beteg prérifarkas, néztem egy videót egy borotvált törpekengururól,ami megfelelő nézetben tényleg nem tűnt annak,én is láttam a dokumentumfilmet,éssokkalta magasabnak,kétlábonálló,nagyszemű karmos(...)zöls izének kéne lennie,nem egy palotapincsiveszélyességű korcsnak,ez biztos h. nem a csupakabra, de még új állatfaj sem,de megnéznék erről az akármiről egy komolyan fotoshoppolt képet,ha vki rendelkezik ilyennel
2011. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A Chupacabrának nevezett lény a mi háziállatunk volt még pár évvel ezelőtt de hát szórakozni akartunk egy kicsit és kidobtunk sok példányt különböző bolygókon.
2011. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így van, kiderült az igazság.
2011. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 poklos judit ***** válasza:
Ez egy cuki kis ártatlan Agár keverék!
2011. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Reptoid Vezér és Ezredes, most miért kellett elárulni?

Fel foglak jelenteni titeket a Reptoid kongresszuson.

Ez kérlek birodalmi titok, senkinek sem lenne szabad tudnia róla!!!

2011. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Koszy válasza:
Elsőre meg mertem volna rá esküdni, hogy a Chupacabra Chubakka gyereke vagy felesége! :-D
2011. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!