Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon furcsa, nézd meg!?!?!...

HunnMonster kérdése:

Nagyon furcsa, nézd meg!?!?! (többi lent. )

Figyelt kérdés

Nem rég bukkantam erre a videóra, nagyon érdekes: http://www.youtube.com/watch?v=B-8bVEIVUh8&feature=related


Szerintetek?


2011. okt. 15. 11:43
 1/8 x) ***** válasza:
Háát... érdekes az biztos. Az elején kicsit hamisítványnak tűnt de a vége felé engem is elgondolkodtatott. Szerintem elképzelhető hogy éltek olyan ősember csoportok amik így alkalmazkodtak egyes tényezőkhöz. Aztán mikor változott valami akkor egyre kisebb utódaik születtek hogy alkalmazkodni tudjanak. Vagy lehet hogy volt valami genetikai betegség amitől ilyen nagyok lettek. Ma is vannak ilyen nagyon magas emberek. De azért a koponyaméretből is látszik hogy ők jócskán nagyobbak voltak 2-3 méternél.
2011. okt. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Hát szerintem ez kamu, ha igaz lenne már rég be lett volna bizonyítva, tudományosan alátámasztva. Semmi ok nem lenne az eltitkolására, hiszen ezek nem idegenek, vagy ilyesmi. A Régészeti kutatások elég magas szinten vannak, már behatárolták, és publikálták az eredményeket, amelyek valóságosak. Szó sincs sehol 3 méteres emberekről..
2011. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

ezek egy része hamisítvány úgy tudom, pl tán az első kép. valami photoshop versenyre készültek állítólag.


viszont a másik részük állítólag eredeti.

2011. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nephilim? Állítólag valódiak voltak, de ha ezek a leletek is valódiak, akkor nem értem, hogy nem járta be még ezidáig a világsajtót. Egy része tényleg szerkesztettnek látszik.
2011. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

A Bibliában a Teremtés könyvében van erre egy érdekes utalás, valahogy így szól: " és akkor az istenek lejöttek az égből és háltak vala az emberek leányaival azok pedig gyermekeket szűltek vala nékik" (Károlyi-fordítás)

A Tórában (Mózes első öt könyve) többször is előfordul a Nephilim szó, ami eredetileg óriást jelent. Ezekre a gyermekekre is használták. Talán óriási hősökként kell értelmeznünk egy másik verzió szerint viszont a méretükre utal a kifejezés. Itt a lényeg.

Ami még érdekes volt a sztoriban, az az, hogy egyes kutatók szerint az istenek, akik lejöttek az égből, földönkívüliek voltak - ez megmagyarázná a genetikai mutációt.

2011. okt. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem van benne igazság ma is élnek ilyen óriásra nőtt emberek.A v-ben láttam egy műsort ahol egy nő nagyon hatalmasra nőtt.. szoval tényleg voltak ilyen óriási emberek régen is, nézz utána ..mondjuk a videón vana amelyik 30m-es az biztos kamu
2011. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2011. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SzellemKutató ***** válasza:
100%

Üdvözlet!

EZ sem az én hatásköröm, de tudok róluk egyet s mást. Tehát, egy vélemény szerint az ókori Földre érkeztek űrlények, akik embereken kísérleteztek. De kommunikációt is létrehoztak egymás között. Az idegenek genetikai kísérletek során létrehozták az "óriás embereket", akik erősebbek, gyorsabbak voltak az embereknél. Ők megtanították az embereket építeni, stb. A bibliában és az egyiptomi hieroglifákban is erre találunk bizonyítékokat. Van egy érdekes kép:

[link]

Vajon igaz?

GH

2011. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!