Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Falunapon két barátommal lent...

Sára04 kérdése:

Falunapon két barátommal lent voltunk a foci páján elmentünk sétálni a végéig. Mikor a közepén voltunk látun egy fehér alakot 15 méterre. Késöbb a zenekar mellett voltunk és megnéztem ott van e még amikor fordultam akkor még ott volt Vámpir lehetett?

Figyelt kérdés
késöbb még követett minket.nagy szemei és fogai voltak és vámpir szárnyakkal láttam elrepülni
2011. okt. 27. 15:52
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
ezen jót röhögtemxd kevesebb horrorfilmet néz sztem xdd amugy az egy csillámfaszóni testvére volt,másnéven medvedisznóember..de ezt nehogy elmond neki ... mert követni fog mindig amikro kimész a WCre...de sok emberrel történik ilyen(lásd.hasmenés ) :(
2011. okt. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Lehet,hogy vki beöltözött...de,ha követett,akkor nem ismerted fel,h vmelyik falusi ember volt?
2011. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 FlakMonkey válasza:
Ameddig nem kezd el csillogni, nincs mitől félnetek.
2011. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 turak91 ***** válasza:
72%
Miert nem mentel oda hozza mikor masodszor is lattad h ott van s kerdezd meg tole, hogy mi a jo qrva anyad?? Amugy vampirok tenyleg nem leteznek. S ha megis akkor beszoptuk.
2011. nov. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 LittleCherryGirl válasza:
Te édes,vagy 5 éves vagy,vagy valami nagyon erős szer van benned...
2011. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

kedves 14. válaszoló!

úgy tűnik qurvára be*zoptátok, mert igenis létezünk ;) Éppen azért mert a mai emberek nem hisznek bennünk! s ha meggondolod magad, s elhiszed az igazságot, akkor ne rohangálj fokhagymával, s ne fürödj szenteltvízben, mert nem hat semmit.

Ajánlom a verbénát s a karót(azt is csak a fát), vagy minimum egy ceruzát, mert meg fogod szívni.

üdv

249/L

2012. febr. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Idézem azt írtad, hogy "mi létezünk".

Most vagy túl sok vámpírnaplót olvastál, vagy félre írtál valamit?

Mindegy én is hiszek a vámpírokban.

2012. márc. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy csak egy gólyát láttál. Amúgy meg a focival ne foglalkozz. Iszonyat s...r sport az. Be kell tiltani.
2012. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Na ha a 16.hozász nem írt el semmit én megeszem a fejem!XD

Amúgy lehet szerintem, hogy te Kérdező hallucináltál...PL Napba néztél

2014. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
0%

Kedves 18. válaszoló!

A foci egy nagyon jó sport. Attól még h neked nem jön be nem kell betiltani!

13/L

2016. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!