Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Www.Youtube.com/watch? V=jLOuQZLp8vc&feature=player_embedded

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 20:36
 1/7 A kérdező kommentje:
2011. nov. 1. 20:37
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Egyértelmű, hogy a Raptoidok egykori táborhelye volt.
2011. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes.

Olvass utána a magyar sumér rokonságnak, ott is érdekes dolgokra lelsz majd.

2011. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, mi lesz a jövőben velünk.
2011. nov. 1. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ha a Reptoidok leigáznak minket előbb akkor nem emelkedünk fel. És nagyon benne vannak. Megmondta az Iunaki kisfiú, hogy le akarják csökkenteni a lakosságot, bár szerinte előtte felemelkedünk, de olvasták a Reptoidok is és számítanak rá :S Ellenállás, ha halljátok segítsetek ! Már nem kell sok idő és végleg nem lesz több háború csak az utolsó harcukat kell megvívni.
2011. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az éjszaka folyamán volt egy különleges álmom, ehhez kapcsolódva.

Az volt az álmomba, hogy kicsi zöld idegennek törtek be a házunkba, majd én próbáltam fizikailag ellenállni neki, de nem tudtam mert sokkal erősebb volt nálam, majd a belső érzéseimmel kommunikáltam vele és így egészen barátságos lett és olyan volt mintha megértett volna.


Semmiféle kommunikáció nem volt közöttünk, hanem az érzéseimmel hatottam rá. Érdekes álom ugye?

2011. nov. 1. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Már jó lenne felemelkedni :)
2011. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!