Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért jelenik meg a szeretted...

Miért jelenik meg a szeretted aki már meghalt?

Figyelt kérdés
barátom keresztapja megjelent nem egy család tagjánál és ma hajnalba a mi ágyunkon ült.
2011. nov. 3. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Aki elhunyt, az már nem jön a Földre többé..max, ha a barátod keresztapjába" bújt démon vagy egyéb nem e világi tag.
2011. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akar valamit, talán elrendezetlen ügy miatt.
2011. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Mert hisztek ebben a babonában. A halottak NEM jelennek meg.
2011. nov. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mindenkitől eddig megkérdezte hogy hogy van meg ilyenek de annyira ijesztő és azt is mondják h lélekért is jöhet ha vki a családból nagyon beteg :/
2011. nov. 3. 16:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha lélekért jön, akkor csak az látja, akiért jött, ha többen is láttátok, és mindenkitől megkérdezi, hogy hogy van, az fura, hisz mindenkit csak nem visz el egyszerre.
2011. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
elrendezetlen?O.o ez hülyeség... nem a Szellemekkel suttogó c. tv műsort és társait vedd alapul ':D az aki elhuny megváltást kap, kivétel aki nem-(purgatórium) És ha netalán tán látsz egy elhunyt rokonod vagy ismerősöd arcprofilját az nem ő csak 1 démon, aki belebujt egy testben, mint már írtam.
2011. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
és meg sem kínáltátok semmivel?, hogy lehettek ennyire bunkók én biztos nem mennék vissza!
2011. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Amikor valaki elhuny, akkor a lelke 30 napig még a földön marad. Ennyi ideje van a családjának és szeretteinek, hogy "elengedjék". Ha ennyi idő alatt nem tudnak belenyugodni a szerettei, akkor a földön marad a lelke a következő mindenszentekig, mert csak ezen az 1 napon nyílik meg az ég, ilyenkor tudnak eltávozni a földön maradt elhunytak. Én így tudom... A látok állítólag mindenszentek napján látják, ahogy megnyílik az ég és mennek fel az elhunytak.
2011. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a helyében felpofoztalak volna titeket, hogy még egy puszedlit se sütöttetek..
2011. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet!

Általános tévhit, hogy valami elrendezni való dolguk van. A világ lehető legnagyobb titka, hogy miért ütközik ez a két sík egymással, és hogy miért van egy kisebb rés, ami miatt nem tudnak a "lelkek" átjutni. Ez nem az én hatásköröm, ezt én is alaptalan állításnak tarom. Jobb ötletem még sincs.

GH

2011. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!