Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a véleményetek a démoni...

Mi a véleményetek a démoni megszállottságról?

Figyelt kérdés
Hisztek olyan formában benne , hogy egy démon annyira gonosz, hogy megtudjon szállni valakit, kikészítse, stb. ? Ha igen, érdekes azért, hogy régen a démon végülis istent jelentett. :/ Ma meg annyi "igaz történet" van démoni megszállottságról. Ami valójában az lehet? Vagy érez valamit és ráfogja, hogy az egy démon?
2011. nov. 5. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Sokan vannak, akik mániákusan hisznek az ezoterikában, azok szerintem az utolsó csoportba tartoznak, miszerint ráfogják egy bizonyos érzésre. Ma azért van annyi történet megszállottságról, mert ezt akarják hallani az emberek. Ritkán nézek híradót, de feltűnt, hogy sokkal több, sokszor bizarr halálesetről van benne szó, mint például 2-3 éve. Nem véletlenül.
2011. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a démonokban sem hiszek, szóval itt véget ért a téma.

A különféle démoni megszállottságról szóló jelentések egy része kamu, a másik része valamiféle roham, amibe nem orvosi esetet látnak, hanem azonnal démont.

Nekem volt alvásparalízisem, és vallásos emberek azt mondták, hogy pedig bizony démon ült rám akkor, hogy bántson, nem pedig természetes jelenség miatt volt az egész. Szóval aki nagyon hisz valamiben, automatikusan annak tulajdonítja az ilyen eseményeket. Aki viszont nem hisz semmiben jobban átlátja az ok-okozatokat.

2011. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

HA ÉS AMENNYIBEN létezik ez:

Azt gondolom, hogy ha valakinek van elég akaratereje és kitartása akkor nem tudja őt megszállni a gonosz.

2011. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

harabaraao ilulululu

EZ A TEST AZ ENYÉM TE FÉREGGGGGGG!!!!!!!

2011. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy van démoni megszállás, bár nagyon kell vigyázni, hogy mikor betegség és mikor tényleg szellemi, A démonok bukott angyalok, az angyalok egyharmadát teszik ki, akik Luciferrel együtt fellázadtak Isten ellen. És a Sátán vagyis Lucifer célja,hogy lopjon, öljön és pusztítson. És mindenféle jóslás, varázslás, halottidézés stb. ami persze nem kamu hátterében démoni erők állnak ezért kell ezekkel is vigyázni. Ha elolvasod a Bibliában az Újszövetséget csomó példa van démonizáltságra.Bár szerintem manapság ez inkább Afrikában, Indiában jellemző, a mi "nyugati" kultúránkban nem kell megszállni valakit ahhoz, hogy ne foglalkozzon Istennel,(ugyanis a Sátán ezt akarja, célja a teljes halál) mert elég nagy a közöny és az élj a mának, szerezz meg mindent azonnal filozófia
2011. nov. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 homo ludensz ***** válasza:
Bizonyára beteg elméjűnek tituláltok de én alkottam néhány eszközt és lényt és bizony még ma is tenném ha nem sínylettem volna meg eme ténykedésem negatív hozadékát.
2011. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti hozzászóló.

Azt mondod, hogy mindegyik démon angyal volt valaha.

De a keresztény bibliád miért nem említi, hogy például Baalt, ősi istenségként tisztelték, míg nem jött a kereszténység és démont csinált belőle.

2011. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolsó válaszoló igen én ugy tanultam a kedves professzor úrtól,hogy az összes démon angyal volt.de amugy szerintem vannak démonok csak sokszor össze keverik az elmebeteget a démonnal
2011. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Baal-ból démon és azért mivel hogy hamis istenség Lucifer egyik 'szolgája'
2012. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!