Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkoztál már szellemekker?...

Találkoztál már szellemekker? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Rossz.
2011. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Olyan mint az emberekel egyszer láttam egy öregembert kerékpározni pont elõttem ment el és még mosolygott is közben még anyukámnak is mondtam milyen fura ember erre anya azt mondta hogy nem látott semmit gyorsan oda fordultam amerre az öregember ment láttam hogy még ott van és hirtelen eltünt szóval olyan egy szellemel találkozni mint egy sima emberrel
2011. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 löncsi ***** válasza:
51%
keresztapám szellem zoltán, évi 1-2szer találkozunk de nem tul jó mert már idős és ritkán fürdik
2011. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én csak szellemvekkerrel találkoztam... nem akarta abbahagyni a csörgést, viszont leütni se tudtam, mert átment rajta a kezem :/
2011. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
elképesztö volt fölleg amiket csinált, én nem tudtam megérinteni de ö képes volt kissebb tárgyakat felemelni vagy mozgatni. és kiszámithatatlan hogy jo vagy rosszindulatu szelem. de a rosszindulatuakkal vigyázni kell mert képesek kisérteni életed végéis is.
2011. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ha jól sejtem az agyadat is kiszívta, mert a helyesírásod az siralmas.
2011. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Neem. ez velem született meghibásodás !
2011. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Willisz ***** válasza:
hm én találkozni még nem találkoztam eggyel sem habár lehet csak én nem vettem észre kis korom óta mindig zajok voltak a házba néha mikor egyedül voltam itthon tárgyak estek le és az ajtó is kinyílt a tv kapcsolódott le meg ilyenek elég érdekes volt és 1 éve volt utoljára tapasztalatom azóta nem találkoztam vele de akkor már még Anyám is észlelte ezeket meg nővérem is sőt még nővérem élettársa is ami már kicsit para volt többször próbáltam le videózni egyéb ként vagy fényképet csinálni de sose sikerült :S
2011. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Napkiraly ***** válasza:
Öregasszony volt, hajnali 1kor ült egy padon és nézett a semmibe mereven nagyon régi ruhában. Holtfehér volt. Kb 1 méterre mentünk el tőle, ketten láttuk. Az arca se rándult, meg se mozdult.
2011. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!