Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek szellem van a...

Szerintetek szellem van a lakásban? Csak normális válaszokat, légyszi

Figyelt kérdés
a barátommal 3 hete vagyunk albiban...nagyon szép lakás...de mióta itt vagyok folytonosak a rémálmaim...heti3-4 alkalommal...csak este és éjszaka félek egyébként,de ez akkor sem normális...ja és mikor a barátomnak mondtam,azt mondta,hogy ez csak véletlen...abban a minutumban leesett egy tálca az asztalról...ő am.nagyon realista,próbál nyugtatni...de lehet nincs igaza.már veszekedtünk is ezen..vagy csak bebeszélem magamnak?(tudtommal mi vagyunk a 2.lakók,haláleset pedig sosem történt itt,szal nem értem:(21/L
2012. jan. 14. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen.

Az én második albérletem is ilyen volt az egyetem alatt.

Gyűlöltem azt a lakást, pedig külön szobám volt, és jók voltak a lakótársak is, mégsem tudtam ott megmaradni.


Állandóan recsegtek a szekrények, az ajtók, leestek a dolgok a polcról, falról maguktól, felkapcsolódott a villany, és egyébként is...

Annyira nyomasztó volt az egész kisugárzása a lakásnak.

Én sem aludtam ott jól egyszer sem, folyton felébredtem, forgolódtam.


Lehet, hogy nem szellem volt, de mindannyian érzetük, hogy nagyon negatív kisugárzás van ott jelen.

2012. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
82%
Mi is albérletben lakunk a párommal és a kisfiammal.Szintén 2.lakok vagyunk. Előttünk lakok 1,5 hónapig voltak itt mert a kutyájukkal baj volt (nem jött be a lakásba, kint maradt a lépcsőházba vagy kiszökött amint nyílt az ajtó és összepisilta magát,ezért repültek) A kisfiam 2,5éves és amikor ide költöztünk elég sokat beszélt valami néniről,hogy itt a néni ott a néni.(ez nem vicc)Nemrég amikor fizettünk a főbérlőnek akkor megkérdeztük kié volt a lakás mielőtt megvette,azt mondta egy egyedül élő idős nénié aki itt halt meg. 25/F
2012. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Huhhh...Lehetséges hogy csak az idegen környezet van rám ilyen hatással???(1,5 évig kolis voltam azt szerettem nagyon!)Nem értem,komolyan...Nem szívesen költöznék el,mert a rezsi iszonyat kedvező,marad még sok pénzünk,stb...arra is gondoltam h elhívok egy papot h felszentelje a lakást...vagy ez hülyeség??
2012. jan. 14. 16:25
 4/14 A kérdező kommentje:
2.válaszoló:és ott laktok még?találtatok vmi megoldást a problémára??egyébként a barátom (20éves)kimodottan jól érzi itt magát..és nagyon vágytunk erre a lakásra mind2en...akkor velem van a baj???
2012. jan. 14. 16:28
 5/14 anonim válasza:
77%
Itt igen ez kb 1-2 hétig tartott amikor ide költöztünk.Azóta semmi már 5 hónapja lakunk itt.Szerintem próbálj minél több időt eltölteni a lakásba és akkor megszokod :)
2012. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehettek ellenérzéseid a költözéssel, vagy a változással, amit a költözés hozott az életedbe. Kétségek. Bizonytalanság. Negatív entitás negatív érzésekhez tud kapcsolódni. Nem véletlenül Van benne az írásban is"Ne menjen le a nap a te haragoddal". Negatív érzéseket átviszed az asztrálisba, ahol álmodban kóricálsz, és ott tudnak hozzád tapadni olyan energiák(gondolatformák)amik például a rémálmokat okozzák. Félned mindazonáltal nincs mitől. A tér megszentelése jó ötlet. A továbbiakban pedig ellenőrizd az érzéseidet, főleg a félelmeidet, ne fojtsd el, de ne is hagyd uralkodni. Szia.
2012. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én azt hiszem rögtön keresnék egy új albérletet..:)
2012. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
kedves 16.52 es válaszoló..nem tudom...:(nagyon vártuk mindketten a költözést...bár..az igaz hogy féltem amiatt h miből fogunk megélni és hogy lejjebb kell adni az életszínvonalunkból...(de ez nem így lett,szerencsére:)szóval emiatt sem kell már aggódni...amúgy köszönöm a tanácsaidat:)
2012. jan. 14. 19:28
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Az a mi legnagyobb gondunk, ugye, az örökös aggodalom. Előre rettegünk olyan dolgoktól, amik vagy bekövetkeznek, vagy nem. Miért vennék be azért egy fájdalomcsillapítót, azért mert holnap fájni fog a fejem. Majd, amikor már fáj akkor majd beveszem. Minden úgy van, ahogy lennie kell, mert ha nem így kellene lennie, akkor nem így volna. Nyugalom, béke és nem zúgolódás az adott helyzet ellen, hanem elfogadása.
2012. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Elfogadnám én ezt a helyzetet szívesen élnék így, de nem hagy nyugodtan a tudat...a rémálmok miatt meg kimerült vagyok...ez nem jó igy
2012. jan. 14. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!