Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Melyik vámpír klánba sorolnáto...

Szofivamp kérdése:

Melyik vámpír klánba sorolnátok engem?

Figyelt kérdés
magamnak való, hatalmas képzelőerejű, morbid és erőszakos dolgokat kedvelő zeneimádó beszólogatós csaj vtam:D
2012. febr. 12. 19:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszcsi olyan cukcsik vtok am a szerepjátékra gondolok meg végülis a pcre de drágáim akik leszóltok nehogy azt higgyétek hogy különbek vagytok nálam egy fokkal se mer ha ide kommenteltek pont annyi eszetek van mint nekem, nem a humor kategóriába írtam úgyh ennyi :D
2012. febr. 13. 21:49
 12/18 anonim ***** válasza:
ennek semmi értelme
2012. febr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%

akkor írd bele, hogy játékra gondolsz, mert így szimplán hülyének nézünk.

amúgy meg ne legyél lekezelő a válaszolókkal szemben, ha te hibáztál. (első voltam)

2012. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
azokkal vagyok lekezelő akik hülyeséget írnak mert akit nem érdekel a téma annak nem is kell kommentelni, bár tőlemaztán, én elolvasgatom:P
2012. febr. 14. 21:21
 15/18 anonim ***** válasza:
39%

hülye kérdésre hülye választ tudunk adni. amúgy azt hiszem rájöttem, hogy miért is vagy te "beszólogatós"..ne aggódj, majd kinövöd, addig csak lázadj.

(most pedig megyek és felpontozom azt, aki az egós r*banc klánt javasolta (: )

2012. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én a Vampire Knight klán tagja vagyok:

[link]

ebben a játékban :)

2012. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
énis szoktam néha ezzel jáccani:P és köszcsi uccsóelőtti kommentelő:P
2012. febr. 16. 14:33
 18/18 Napkiraly ***** válasza:
93%

Nem tudom így megmondani, gyere be hozzánk és megállapítjuk. Üdv:


Országos Vérellátó Szolgálat

2012. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!