Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Készen állsz elolvasni?

Készen állsz elolvasni?

Figyelt kérdés
Bizonyára mindenki ismeri a suicidemouse.avi, a smile.jpg, a Slenderman, Jeff the Killer, a Candle Cove és az ezekhez hasonló creepypastákat. Az igazság az, hogy ezeket egy több évtizede működő hackercsoport a ch4os tervezte. A dolog neve .CBF, azaz Cursed binary file. Ezek a fileok szélsőséges módon befolyásolják az ember fizikai- és mentális állapotát, több forrás szerint akár halált is okozhatnak. Az első .CBF-et C4RNAGE hozta létre és elküldte Eric Harrisnek és Dylan Kleboldnak. Igen, a Columbine iskolai mészárosok. C4RNAGE tesztalanynak szánta őket, és amint tudjuk sikerült is neki a terve. A ch4ost az NSA felszámolta még 2005-ben de egy tagnak sikerült kisiklania az igazságszolgáltatás kezei közül. A források alapján ő már nem fog több .CBF-et kreálni, ugyanis állítása szerint kezd beleőrülni a dologba. A fentebb szereplő történetekre, képekre videókra CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE KERESS RÁ. Nem mindenki egyformán érzékeny a .CBF-re továbbá a fentebb említettek, csak kísérletek voltak, így legextrémebb esetben is enyhe fejfájást, szédülést okozhatnak. Kivétel a smile.jgp, de az eredeti verzió, amit C4RNAGE a fiúknak küldött megsemmisült, csak a Bl00dlust által készített rekonstrukciós képek vannak meg, amik még így is a legerősebb publikusan elérhető .CBF-ek.

2012. febr. 21. 19:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
ezt hogy érted?
2012. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy lehet, hogy az írások, amiket olvastam csak kitaláció, de számomra hitelesnek tűntek, úgyhogy elhiszem őket.
2012. febr. 21. 20:25
 13/78 anonim ***** válasza:
Ezek mik a jef és a slenderről már hallottam de a többi az mi? És miért nem érdemes megnézni ezeket?és ezeket mi célból készítették?
2012. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, a könyv szerint az első .CBF-et C4RNAGE hozta létre, ez volt a smile.dog amit Kleboldnak és Harrisnek elküldött. Utána az általa verbuvált ch4os tagok is próbálkoztak .CBF-eket csinálni, ebből jött létre Jeff, meg a Candle Cove meg a többi. És mivel ők amatőrök nem lett olyan nagy a hatásuk mint a smile-nak.
2012. febr. 21. 21:23
 15/78 anonim ***** válasza:
Én megnézten a smilét és semmi bajom nem lett.minek kellett volna történnie?
2012. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 A kérdező kommentje:
Olvasd el, amit a kérdésben írtam.
2012. febr. 21. 21:37
 17/78 anonim ***** válasza:
De ezek egyáltalán nem rémisztőek(kivéve jeff xd )
2012. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
hát én azt sem tudom ki az a jeff. Amúgy a smile az egyáltalán nem ijesztő, ha persze nem ezekről a vigyorgó pofákról van szó. Amúgy tudnál valami linket küldeni??? Mert én így nemnagyon találtam ezekre a kifejezésekre semmit:/
2012. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
Hát na. Beteg aki ilyeneket néz, de végignéztem az egészet s még nem öltem meg senkit s fejfájásom se lett.
2012. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:

suicidemouse.avi,: http://www.youtube.com/watch?v=XWlLgUcOv7g

smile.jpg: [link]

Slenderman: [link]

Jeff the Killer: [link]

Candle Cove: http://www.youtube.com/watch?v=o2h5ym6ZlVY

(utolsónak szerintem több része van mert azt írja ki)


Utolsó,én amikor először találkoztem Jeffel,egy gif volt amiben be volt karikázva egy rész,nézem,nézem,h mi a hiba,oszt beugrik... -.- szal mint scary maze taliztam vele 1.! :D De az oké h kísérletként készítették őket,de mnilyen kísérlet céljából? ezek nem rémisztőek szerintem,(megnézni a vidiket azért nem merem xd túl sok scary mazévan volt már dolgom) de énnekem a jeff a slenderman és a smile ahtására nem lett semmi bajom.. Ja és egy utolsó kérdés... MI AZ A CREEPYPASTA?:OO még nem hallottma róla,légyszi írjátok leee!:|

2012. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!