Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha van, avagy létezik?

Ha van, avagy létezik?

Figyelt kérdés
Ha vannak szellemek és az ember a jelenlétét érzi,akkor kihatnak az idegeire vagy feszültséget okozhat? Én éreztem már valakinek jelenlétét,de nem tudtam ki az,de egész nap ideges és zaklatott voltam
2012. márc. 24. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze gondold át... Ha valaki figyel a buszmegállóban azt egy idő után megérzed, olyan mintha az agyadba turkálnának. Lehetséges. Nekem legutóbb a konyhába befordulva éreztem a vesémnél egy simogatás. Teljesen megvoltam győződve róla, hogy valaki ott volt pedig mégse. rá egy hétre bnőm anyukája is ezt mondta... nekem mindenesetre feldobta a napom. Szerintem hatnak az érzelmekre. Mivel testileg nem tudnak kapcsolatot teremteni!
2012. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
9%
Igen vannak szellemek, és amikor lefekszünk aludni kiszedik a lelkünket... mire felkelünk addigra már vissza is hozzák... xD
2012. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D,szerintem is vannak,de akkor ezek szerint az érzésekre is kihatnak.
2012. márc. 24. 12:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek szellemek csak lelkek.Meg gonosz lelkek és bukott angyalok.Nincsenek kísértetek akik itt ragadtak.Ez képtelenség mert vagy a mennybe mentek vagy a pokolba!
2012. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tedzsasri ***** válasza:

SZELLEMEK BIZONY VANNAK!!!


Azok az emberek akik ongyilkosak lesznek,vagy alkohol,vagy drog komaban halnak meg mind szellemek maradnak egy bizonyos ideig, nem kapnak masik testet es nem szuletnek meg ujbol a foldre vagy mas bolygora.

Ezt bunteti a legjobban ISTEN,ha ugy elsz mint egy allat es nem hasznalod az inteligenciad, mert csak abban kulonbozol az allattol,vagy ha elhajitod magadtol az eleted amihez semmi jogod .Es ezert azt a buntetest kapja h nem kap masik testet egy ideig.

Azt ISTEN donti el mikor szuletnek le ujbol,es milyen testben,mert lehet, h allati vagy novenyi testben szuletnek ujbol le a foldre.

AZ hulyeseg h kiveszik a lelkunket a szellemek, amit az egyik elottem irta,a mi lelkunk felett csak ISTENNEK van hatalma,h kivegye es iteletet mondjon felette.

Az meglehet ,h valaki nagyon kozelallonak a lelket erzed magad mellett de az nem biztos,h szellem,lehet egy tiszta lelkileny.

2012. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok az aki az utolsó előtti kommentet írta.Tegnapelőtt jött egy teológus a templomunkba.Ő dokturátust végzett meg minden egyéb.Ő is azt támasztotta alá amit én tudok.A reinkarnáció hitte meg az újjászületés az a bukott angyalok vallása.De nem ez a lényeg.Az utolsó itélet az létezik.Örök élet is létezik.Csak az a nem mindegy hogy hol.Ezt nem akarom részletezni mert már tettem ki róla kommentet.A túladagolásban meghaló személyek meg az öngyilkosok meg a többi bűnös és az állítólagos "jó emberek" a pokolra jutnak.Nem szellemek lesznek.Az a keresztény hitben nem létezik.Az az Ezotéria ami nem Isten hite hanem Luciferé!Erről volt is szó.
2012. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok az aki az utolsó előtti kommentet írta.Tegnapelőtt jött egy teológus a templomunkba.Ő dokturátust végzett meg minden egyéb.Ő is azt támasztotta alá amit én tudok.A reinkarnáció hitte meg az újjászületés az a bukott angyalok vallása.De nem ez a lényeg.Az utolsó itélet az létezik.Örök élet is létezik.Csak az a nem mindegy hogy hol.Ezt nem akarom részletezni mert már tettem ki róla kommentet.A túladagolásban meghaló személyek meg az öngyilkosok meg a többi bűnös és az állítólagos "jó emberek" a pokolra jutnak.Nem szellemek lesznek.Az a keresztény hitben nem létezik.Az az Ezotéria ami nem Isten hite hanem Luciferé!Erről volt is szó.Mert a bukottak is Isteníteni akarjaák magukat és ezt így teszik!
2012. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezt nem tudom hogy sikerült kétszer elküldenem de a 19:27-est olvassátok.
2012. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Varga László65 válasza:
ÉN 1 ÉVEN KERESZTÜL ROSSZAT ÁLMOTTAM VALAKI MEGMAGYARÁZNÁ?
2012. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja.Bűntudat vagy félsz valamitől amit nem akarsz magadba beismerni.
2012. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!