Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek vámpírok? Ha esetleg...

Léteznek vámpírok? Ha esetleg van köztetek egy akkor írjatok én is az szeretnék lenni!

Figyelt kérdés
Fantasztikus lehet az örök lét , a fiatalság ,erő , gyorsaság..........Főleg ha ezt mind megkaphatnám !!!!!!!!!

2012. máj. 8. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

1. Miért is lenne ez olyan fantasztikus?

2. Képes lennél másokat megölni, hogy te élhess?

3. Egy vámpírnak mi haszna származna abból, hogy átalakít?

Amúgy ha vannak, nem a gyk-on.

2012. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Léteznek. Ők a porfíriás betegek. A porfíria genetikusan öröklődő súlyos anyagcserezavar.
2012. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Én meg tündérke szeretnék lenni!


Vámpírnak lenni

1. egy idő után k***a unalmas

2. csupa olyan klassz tulajdonságot teszel magadévá, mint önzés, kegyetlenség, gonoszság, gőg stb

3. a lelked nem követi a testi korodat - nem lehet lelki problémák nélkül kibírni

4. nyilván, hogy vannak előnyei (erő, gyorsaság), csak éppen milyen áron

5. nehéz megbirkózni a tudattal, de a vámpír = élőhalott


ja, és tuti, hogy minden létező vámpír itt ül a gép előtt, és alig várja, hogy valakivel végre beszélgethessen


olvass inkább a fizikusokról, az is bizti nagyon izgalmas

2012. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Vámpírok nem léteznek, csak a mesékben. Sosem léteztek, és nem is fognak. És minden történet, ami róluk szól, kiemeli, hogy milyen szánalomra méltó lények, akiknek sanyarú a sorsuk. Újabban vagy szexelnek agyba főbe (ami mivel nem lélegeznek, nem emésztenek, nem pisilnak, nagyvécéznek, stb. értelmetlen, mert akkor nem is áll fel nekik) vagy depressziósan, világfájdalmasan, emosan bámulnak maguk elé.

A tinilányok nagy örömére...

2012. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 SSJGoku ***** válasza:
100%
Vámpírok nem léteznek viszont léteznek jó gyerek lélek dokik
2012. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Gondolataid nyitott könyv lapjai előttem, s azt olvasom bennük, hogy te most trollkodsz. Így van?


Üdv: E. Cullen

2012. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1. annyi ilyen kérdés van még...

2. ha csaj vagy nehezen tudnál a fogaid miatt bárkit is lesz*pni

3. ha fiú vagy akkor az előttem válaszoló már megmondta

4. Egyedül lennél, mert mindenki félne tőled és csak a hozzád hasonló kretén ősdenevér pajtásaiddal játszhatnál...

2012. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem leszel inkább vérfarkas?Az sokkal jobb.Én múltkor az voltam,de a telihold alatt valamiért befuccsolt az alakváltó képességem,ezért haza kellett mennem még egy liter páleszért.
2012. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Öröklét, fiatalság, erő, gyorsaság, viszont nem mehetnél ki a napfényre soha többet, mert minden épkézláb vámpírtörténet megírja, hogy a vámpírokat károsítja a napfény.
2012. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vannak!!! Van ezzel kapcsolatban egy pár tapasztalatom...... irj privit ha érdekel ha az akarsz lenni akkor is mert tudok valakit aki esetleg tudna segíteni.
2012. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!