Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek lehetnek?

Szellemek lehetnek?

Figyelt kérdés

Minden reggel, kb. fél órát töltök a fürdőszobában, korán reggel, és olyankor még mindenki alszik. Mégis nagyon gyakran előfordul, hogy lépéseket hallok a folyosóról. Múltkor kimentem jó reggelt kívánni, de nem volt kint senki.

Meg mikor egyedül vagyok itthon, bekulcsolom a bejárati ajtót, és magamra csukom a szobám ajtaját, de akkor is hallom hogy lépkednek, vagy mintha kinyílna a másik szoba ajtaja.. Volt olyan is, hogy elmentem fürdeni, kikapcsoltam a tv-t, de mikor kimentem a szobámból vissza kapcsolódott... Szellemek lehetnek? Nem vagyok elmebeteg szóval légyszi normális válaszokat kérek :|


2012. máj. 28. 10:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Az ördögökre célzol ? :D

Ördögök léteznek.

2012. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Tom Benko ***** válasza:
Társasház? Mikor áll át a ház a nappali áramra? (Nekünk a régi tévé észrevette reggel hatkor, de csak kattant egyet, ennek ellenére lehetséges, hogy a te tévéd attól kapcsolódik be.) A lépéseket is lehet értelmezni, de ahhoz sem szükségesek szellemek.
2012. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy a foltokat is a búzamezőn, csempén, piritóson azonnal ismert formákhoz kötünk, (gondolj csak a Jézus-képekre) úgy a hangokkal is így van. Tehát nincs se lépés, se szellem, csak a kintről beszűrődő hangok, esetleg a ház recsegései, denevér-egér, stb. mászkálások.
2012. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Tudod a Szocializmus kísértette járta be Európát 40 évig, míg el nem zavarták, lehet nálatok akar visszajönni.
2012. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nam panel, téglaház, vastag falakkal, de fogalmam sincs :S na mind1 köszi :DD
2012. máj. 28. 13:20
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
A TV az én voltam, bocsi. Itthon kikötötték, és azt hittem elmentél, majd mikor rájöttem hogy csak zuhanyzol, megijedtem és elszaladtam.
2012. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Inkább csak 1, mivel általában nem tömegesen jelennek meg! Gyújts egy fehér gyertyát abban a helyiségben, ahol a legtöbb ilyen előfordul, és várd meg míg leég. Ez talán valamennyit segít! Ha nem, írj privát üzenetet és komolyabb módszereket is ajánlok, ha esetleg elmérgesedne a szituáció!
2012. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tom Benko ***** válasza:
@7: Az nem segít. A racionális gondolkodás igen.
2012. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7. vagyok: A racionális gondolkodás alatt azt érted, hogy magyarázz bele mindent egy olyan dologba, ami nem az? Szellemek már pedig léteznek! Lehet erre és arra fogni "csak a szél, huzat volt" stb. attól még a tény az tény, léteznek!
2012. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tom Benko ***** válasza:
@9: Nem, racionális gondolkodás alatt azt értem, hogy ne nyeljen be az ember minden állatságot, például szellemeket. Szellemek nem léteznek.
2012. máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!