Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kísértetek/szellemek/ természe...

Sajt089 kérdése:

Kísértetek/szellemek/ természetfeletti lények elszívhatják az energiánkat?

Figyelt kérdés
Ránk akaszkodhatnak halott lelkek vagy bármilyen természet feletti lények hogy az energiánkból "táplálkozzanak"? Mivel jár ez ránknézve? Hogyan védhetjük ki?
2012. júl. 23. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem léteznek ilyesmik,szóval nem.

Egyébként ez a gondolkodás ,,védekezésnek" is mondható, hiszen ha nem hiszel benne, szerintem nem vonzod be azt, ami amúgy sem létezik, így pedig te is nyugodt leszel.

2012. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak dolgok amik kifejezetten ilyesmiből élnek, például egy élősködőféle amit általában "lárvának" hívnak. A lelkek maguk akik meghaltak nem tesznek ilyet, az árnyképeik, a kísértetek alkalmanként megesik hogy letelepednek valaki közelében hogy fenntarthassák magukat. Ezek általában az amúgy is gyenge emberek közelében, a lárva esetében meg konkrétan rá települnek, mert tőlük könnyebb a beszerzés. A nagyobbacska dolgok inkább érzelmekből táplálkoznak, nem a konkrét életerőből.

Az ember maga is sok olyasminek a forrása ami viszont konkrétan rajta élősködik a testén. Ezek gondolatformák, gondolatok és érzelmek sűrű halmazai, amik igyekeznek a saját tartalmukhoz hasonló reakciókat kiváltani a gazdatestből aki létrehozta(nem szándékosan persze). Ilyen például sok fóbia, amikor egy bizonyos gondolat igyekszik ráerőszakolni magát a gazdájára, de sokszor a szenvedélybetegségek is ilyenek. Elég egyértelműek ezek a tünetek, de melléjük még a kimerültség is jelentkezik. Kivédeni őket egyszerre nehéz, és könnyű, mert ha egészségesen élsz, azok a dolgok amik a gyengeségedet keresik elkerülnek, azok a dolgok amik belőled származnak csak úgy védhetőek ki, ha nem ragaszkodsz egy-egy makacs gondolathoz vagy érzéshez sem, ami gondolatformaként rád telepedhetne. Persze ezt mondani könnyű, de az ember minden nap ilyenekkel van tele.

2012. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 23. 20:22
 4/11 anonim válasza:
Barátnőmmel kb. két hete voltunk Sziksóstón és látott egy nőt.(Mert ő látja a szellemeket) Én nem láttam. Mondta, hogy menjünk ki a mély vízből.A nő, a víz felett lebegett. Nem tűnt gonosznak. Nagyon beparáztam, mert mivan ha...?! Közeledett hozzánk, én meg ki akartam menekülni a vízből.(ugyebár én sosem voltam még ilyen helyzetben) És barátnőm látta ahogy elszívja egy kislánytól az erejét. Utána azt mondta, hogy felszállt az égbe... Nagyon érdekes volt!Lehet a negyedik dimenzióba ment fel?! Szóval igen!El tudja szívni az erejét valakinek!
2012. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Alaque ***** válasza:
81%
Szerintem inkabb a baratnod sziv el dolgokat...
2012. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
:-DBarátom,azok a demonok és szellemek,amik elszívják az energiát,nem öltenek látható alakot,csupán érezni lehet őket.És itt mondanám,hogy elmehet mindenki a francba a hülye szellemhistóriájával,esetleg táborozáskor mesélni,az még határon belül van.A negatív érzelmek,gondolatok vonzzák az ittmaradt gyarló lelkeket,de ők ezt büntetésként élik meg,és nem jelennek meg úton-útfélen,csak annak,akinek az energiáját sokáig tudják szipolyozni.A demonok más téma.
2012. júl. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Won ***** válasza:

Itt főként két fontosabb rész van. Saját magad leszipolyozása az általad teremtett alsóbbrendű, érzelmekből létrejövő entitások által. Ennek főként, te vagy az oka, vagyis leginkább a gondolataid, még inkább az érzelmeid. A negatív érzelmek. Persze nehéz minden gondolatunkra odafigyelni, sőt nem is lehet.(Átlagosan napjában több 60000

gondolat száguld át az agyunkon.) De ha az érzelmeinkre figyelünk, ezáltal segíthetünk a dolgon. Hisz a kettő szorosan összefügg.

Itt magadon segíthetsz közvetlenül, hisz a te teremtményed. Valójában tudata nincs, hozzád kötődik. Egyszerűen elküldheted. Határozottan! Ártani nem árt, vagyis nem annyira. Fáradttá, levertté tehet. Okozhat fejfájást.


A másik általános csoport a középszintű démonok kategóriájába tartozó, úgynevezett paraziták.

Ők nem rendelkeznek intelligenciával, tudattal. Egyszerű energialények, akik súlyos energiahiányban szenvednek. Szóval nem gonoszak, csak "éhesek". Nem is tudom miért ez a besorolása... Mivel tudattal nem rendelkeznek, felszólítással elküldeni nem tudod őket. Persze nem erősek, szóval meg lehet tőlük is könnyen szabadulni. Egy egyszerű tértisztítás segít.

Fejfájást, rossz kedvet, fáradságot, ingerlékenységet okozhat.

Nagyvonalakban ennyi.


Üdv.: Won

2012. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen. a démonok, rossz szellemek a negatív energiákból 'táplálkoznak'. ezért nem szabad félni tőlük. :)
2012. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én csak arról tudok h a démonok megszállnak és elvisznek és ismeretlenné tesznek. Ennyi. Ezért ne félj tőlük és próbálj boldog lenni és akk nem veszítesz semmit
2012. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a holtak lelke eltávozik más szellem vagy démon az csak kitaláció üzlet annak aki elűzi abból aki babonás.
2013. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!