Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen lény lehet ez az...

Milyen lény lehet ez az öregasszony?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt csütörtökön megyek haza a Karate edzésemről . Egy kis faluban lakok vonattal vagy busszal járok egy közeli nagyobb városba Karate edzésre . Tehát jövök haza fáradtan útközben egy öreg nő úgy 60-70 év körüli lehetett megy át előttem az úton . Mikor átért az úton meg állt . Mikor én is átértem a szemembe nézett és elkezdett mondani valami héber szöveget ( igen tanulok héberül de nem rég kezdtem nem értettem semmit abból amit mond ) . Kidülledt szemekkel bámult az arcomba és megfogta a vállamat , olyan erősen szorította hogy piros lett . Próbáltam elmenni de nem engedett , megütni nem akartam . Hirtelen elkezdett gyengülni a szorítása és az öreg asszony össze esett előttem , nem volt nálam telefon ezért gyorsan hazaszaladtam nem volt már messze a házunk egy 5 percre futva még közelebb . Futottam futottam . Elmondta az anyámnak mi történt persze kételkedve állt a dolgokhoz . Mikor oda értünk persze most már telefonnal a kezünkbe a nő eltűnt és nem telt el néztem a karórámat csak 7 perc telt el . Egész este róla voltak rémálmaim hogy késsel szurkál hogy elevenen eléget , tehát minden megfordult a fejembe . Tegnap szintén volt programom a városban igyekeztem Sötétedés előtt haza érni persze ahogy a horror filmekben lenni szokott csúsztak a dolgaim . Azzal a vonattal jöttem haza mint tegnap, persze sokkal jobban siettem mert féltem . Megint megláttam az öreg nőt éppen az önkormányzat parancsára elültetett rózsákat kapálta . Ezt úgy kell elképzelni hogy az önkormányzat a falu szépítése érdekében különböző helyekre virágokat ültet na itt éppen rózsa volt . Az öreg nő kapált és mondta a héber szöveget megint , gondoltam csak egy dilinyós öregasszony de nem akartam kétségek között élni hát oda mentem hozzá és megkérdeztem emlékszik e rám tegnapról mi történt magával jól van láttam össze esett de mire vissza értem a segítséggel eltűnt . Rám nézett megint a szúrós tekintetével nézett közelebb jött el dobta a kapát . Elkezdett a szeme vörösleni a teste nagyobbodni , változni szó szerint átalakult. Hogy mivé én sem tudom egy kentaúrhoz hasonló lénnyé de az alsó teste nem ló volt hanem valami medveféle . Elkezdett megint magyarázni héberül persze én nem értettem de nem tudtam a lábaim földbe gyökereztek majd elájultam . És reggelre az ágyamba ébredtem . Kérdeztem anyámat mi történt velem elmondtam neki az öregasszonyos történetet megint de persze nem hitt nekem . Elmondása szerint tegnap pontosan hazajöttem megfürödtem és el mentem aludni . Nem gondoltam hogy ilyen megtörténhet valaha is velem . A mai napot a faluban sétálgatva töltöttem . Most nem volt este kb . fél négy körül lehetett , az öregasszonyt most az Árpád utcai. ABC-nél láttam épp a boltból jött ki . Megint az érzés támadt rám hogy meg kell tudnom mi van hát elmentem hozzá és megkérdeztem mi történt velem tegnap . Mint én gondoltam róla ő sem gondolt mást akkor rólam dilinyós . Én medvetestű ugyan fiam . Egy egyszerű öregasszonynak látszott de amikor belenéztem a szemébe láttam a medvetestű lényt , féltem a közelében lenni . Győzködtem hogy nekem elmondhatja , nem fogom elárulni senkinek megakarom tudni ezeket a dolgokat , megint mondta nem tud nekem segíteni de én győzködtem . Míg elfeledkezett magáról és megint elkezdte mondani a magáét héberül . Hirtelen mintha benne akadt volna a szó . Tudta már nem titkolhat előlem semmit . Gondoltam én . Persze nem így volt letagadta hogy héberül beszélt volna . Győzködtem győzködtem de nem mondott semmit . Féltem tőle hát hagytam . Hülyének nézett és gondolom lesznek itt olyanok akik csak viccelődni fognak a kérdésemmel de aki komolyan tudna segíteni írja le a válaszát ide ha ide nem akarja írhat privátot a kérdés milyen lény ez az öregasszony ?
2012. júl. 28. 21:58
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Eeelképesztő mik vannak!
2012. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
0%

megszállta egy démon,téged meg megátkozott?

csak találgatok.ha kapsz választ pm-ben légyszi küld el nekem is,mert érdekel mi volt.

Persze csak ha nem kitaláltad az egészet.

2012. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
6%
Nem olvastam el a kérdest, de tuti hogy azt a szektást is te írtad ki. úgy hogy kamu vagy! :D
2012. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
15%
Nagyon gyorsan állj le a cuccal! A maradékot küld el nekem!
2012. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
Kanasibari.
2012. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
Szinte biztos,hogy Te ugyanaz vagy,mint aki a szektásos-postás történetet írta le,mert a fogalmazási stílusotok nagyon hasonlít...
2012. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
8%
Pihenjél, késő van, fellőtték a pizsit!
2012. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
71%
Köszönjük az esti mesét!Jó éjszakát!
2012. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 Shai-Hulud ***** válasza:
15%

Látod hova vezet a mértéktelen italozás???

Igazán leszokhatnál már róla!

2012. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

Milyen szektás ? VTF ?

Egyébként meg nem kaptam még pm-be választ sajnos .

Remélem többet nem kell találkoznom ezzel a medveszerű valamivel .

Én azon csodálkozom hogy ugye a héber nyelv az a zsidó nyelv . De akkor mi a rákér tud az öregasszony héberül mér pont héberül ? A bibliába nem írnak medvetestű lényekről nem értem . Valami történelem tudós nem hallott valamelyik nép mitológiájában ilyen medvetestű ember fejű lényről ?

Az akcentus a kiejtés tehát maga a beszéd ahogy tanultam héber nyelvre utal de nem biztos hogy héber nyelv volt . Én a kentaurral tudnám összehasonlítani mert annak is állati teste van . vagy Egyiptomi Isten lenne ott félig ember félig állatként képzelték az isteneket ha jól tudom . De lehet valami kísérleti laborból szökött nő vagy ez lehetetlen ? nem tom de nem akarom ezt a nőt többé látni mert félelmetes . Nem hiszem hogy valami kísérleti alany lenne mert misztikus kisugárzása volt . De ha valakinek van bármi használható információja az írjon privátot .

2012. júl. 28. 22:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!