Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki próbálkozott szellemidézéssel? Vagy olyan, aki folyamatosan csinálja? Írjon ide!

Figyelt kérdés
Komolyan beszélek, nagyon szeretnék beszélni egy ilyen emberrel!
2012. aug. 27. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Én már a mai nap folyamán is idéztem a szellem. Egy ideig kicsit kellemetlen érzés volt, de aztán, amikor kicsusszant, nagy volt ám a megkönnyebbülés. Viszont kicsit büdös lett utána. Ezért társaságban nem sűrűn szoktam szellemeskedni, mert megszólnak érte.
2012. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szellemet idézni veszélyes dolog ám több okból is. pl.: a lakást olyan energia mezővagy nevezük buroknak veszi körül, ami elválaszt téged a szellemektől Ha elkezdesz szellemeket idézni akkor ez egyre vékonyabb lesz,míg el nem tűnik és először csak kellemetlen szagokat fogsz érezni, hangokat, majd amikor ez a burok teljesen eltűnik ami elválaszt szellemektől, szabadon fognak mászkálni. Ezeket a profi szellem idézők tudják kezelni, mert van sok éves tapasztalatuk, hogy kell védekezni ártó szellemektől, de kezdő nem. Nem jó holt lelkeket zaklatni, ha akarnak tőled valamit megjelennek úgy is. De, hogy te idézgess kényed kedved szerint nem túl jó ötlet.
2012. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az előzőre, a szellem idézés veszélytelen, én naponta csinálom.
2012. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves 2. válaszoló. És miért csak a lakást veszi körbe ilyen burok? Akkor ha kimegyek, máris letámadhat egy szellem? Vagy a boltban? Ekkora hülyeséget...
2012. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

ÉN EGYETÉRTEK A 2. VÁLASZOLÓVAL


RÁADÁSUL: LEHET HOGY EGY SZELLEM KEDVESNEK ADJA KI MAGÁT, TE JÓL ELVAGY VELE AZTÁN EGYSZER CSAK POKOLLÁ VÁLIK AZ ÉLETED


EZ NEM JÁTÉK AHOGY AZOK A H*LYE TÁBLÁK SE AZOK


AKI NEM HISZ AZ ILYENEKBE AZ MEG NE VÁLASZOLJON ÉS FŐLEG NE BESZÉLJE RÁ B*ROMSÁGOKRA, MERT AZZAL NEKI ÁRTASZ

2012. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ember, ha folyamatosan csinálja akkor nem tud ide írni...
2012. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Látszik, hogy itt néhányan a meséken nőttek fel..
2013. márc. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Winnyetúú válasza:
Először is ne feledjünk gázpalackot,valamint gázkamrát,de ha már ott vagyunk akkor egy gázmaszkot magunkkal vinni,ez megakadályozza a szellemet az elszemtelenedésben.Mivel a szellem térfogata kisebb,mint a levegőé,ezért vigyázni kell,el ne kalandozzon.Befőttesüvegben kell tartani február 31-ig és ha ez eláll addig,akkor szabad csak kiengedni a szellemet a...befőttesüvegből.
2013. okt. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!