Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van valamilyen természetfelett...

Van valamilyen természetfeletti élményetek? (szellemek megérzések ufok. Stb)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 19:19
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
84%
Az én megérzéseim nem szellemekkel pacsolatosak(lehet,hogy különleges adottság?? akkor nem örülök neki). Sajnos, minden közelemben élő ember (rokon/ismerős) halált megálmodom és ez már teljesen kiborít. Nem minden éjszaka álmodom ilyeneket de évente 1x előfordul és eddig mindíg az és úgy,ahogy megálmodtam .=(
2009. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%
Sziasztok új vagyok itt.Amúgy én is tapasztaltam már ilyet.Én például megérzem ha valaki közelít felém,és néha mások szándékát is.
2009. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
94%
szia! nekem folyamatosan vannak megérzéseim, gondolok valakire, és feljön abban a másodpercben az msn-re, vagy ha buszon vagyok, akkor a következő megállónál az fog felszállni, akire gondoltam. Olyan is volt, hogy beszéltem az egyik sráccal a környékünkről msn-en, és mondta h a mamája is itt él, és van egy kutyája,de semmi részletet nem mondott. Kb 2 hét múlva mikor kutyát sétáltattam, akkor láttam egy idős nénit, egy kutyával, rögtön tudtam, h ő elsz, és megkérdeztem, Nem XY mamája tetszik lenni? xD és mondta h de.. olyan ijesztő volt :) a suliban is sokszor tudom, hogy mit fog előre mondani a tanár, és volt már olyan h hamarabb mondtam én azt amit fog ő mondani, és tényleg azt mondta utána, a bnőm úgy ledöbbent, hogy honnan tudtam? :) tegnap mikor a fürdőszobában voltam, volt egy üres wc papírtekercs a radiátor tetején, és magától leesett, úgy hogy régóta ott volt. kb 1-2 hónapja volt olyan hogy feküdtem az ágyamban, hason, és éreztem, hogy valaki húzza le a takarómat, és közben mintha rátérdelne az ágyamra, nagyon ijesztő volt, meg se mertem mozdulni.. sok ilyenem van még, meg főleg déja vuim vannak általában, arról is tudnék írni, van msn-ed? szívesen beszélgetnék valakivel ilyenekről..
2009. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
84%
Nekem is nagyon nagyon sok megérzésem, deja vu-m van. Hihetetlen érzés. Olyankor meg se szólalok, csak "kívülről" figyelem az eseményeket és mondom magamba, hogy mi fog történni. Nagyon durva. Én is szivesen beszélgetek ilyenekről. Szellemekben, lélekvándorlásban is hiszek. UFO-kban meg a relytélyes lényekben is.(Bigfoot, Chupacabra, Yeti stb stb.) Nyugodtan vegyetek fel ilyenekkel kapcs-ban. Szeretnék már végre valakivel erről beszélni. Kismonos@hotmail.com
2009. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
92%
Húúú nekem úgy 1-2 éve nagyon sok deja vu érzésem van. Meg 3 éve meghalt sajnos a mamám :( és abban az órában amiko meghalt olyan furán éreztem magam(szédültem, le kellett ülnöm, a mamámra gondoltam)
2009. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ma jöttem haza a suliból és láttam egy idegent kijőnni a lépcsőházunkból. Gondoltam olyan betöeős képe van, lehet hogy valakihez betörtek. Á dehogy biztos a falrafestem az ördögöt.

Este kiderült hogy be akartak törni a házba. o:

A rendőrök engem is meghallgattak.

2010. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rengeteg ilyen élményem volt. Szinte fanatikus vagyok rengeteget jár az agyam ilyen dolgokon. Rengetegszer van dejavum és megálmodtam amikor meghalt a nagypapám:'( Amúgy ilyen repülő ufot már láttam de lehet hogy más volt.
2010. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
aki tényleg hisz az ilyesmiben vagy beszélgetni szeretne ezekről a dolgokról írjon priviben!
2010. márc. 13. 14:37
 19/23 anonim válasza:
100%

nekem is rengeteg ilyen van, amit ti írtatok.

én pl michael jackson halálát is megéreztem. (pedig nem vagyok a rajongója)

leírnék egy nem velem megesett történetet:

a kislány kb 3-4 éves, és meghalt a nagymamája. legurult a lépcsőn, és úgy. a kislány szülei nem mondták el neki, h h, nem tudhatott sehonnan róla, de egyszer csak odament a szüleihez, és azt mondta nekik, h látta a nagymamát a lépcső tetején, és véres volt a feje...

2010. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
85%
Sziasztok. Én hiszek az ilyenekben sőt...vannak megérzéseim, deja vu-im meg sok minden. Aki akar beszélgetni msn-re felvehet: genna19970809@hotmail.com
2010. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!