Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki mit gondol a Kryon őrületről?

Ki mit gondol a Kryon őrületről?

Figyelt kérdés
Kitaláció? Valódi? Az internet tele van vele, de ellenző, vagy kritikus oldalt nem találtam.

2012. nov. 7. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kitaláció.
2012. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Kitaláció, Alaje 2. Jó pénzkereseti lehetőség, ezért lett kitalálva. Sok buta ember bedől az ilyen "más dimenzióból szóló" lényeknek.
2012. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem az a gyanús, hogy amerikai névhez kötődik. (lee carroll) Azok mindenfélét kitalálnak az MLM-től kezdve az önmegvalósító csodakönyvekig.
2012. nov. 7. 16:12
 4/11 Zsizsik666 ***** válasza:
59%

ez egy gagyi említésre sem méltó sz@r, kivan vele mindenkinek a f@sza. Kryon, meg fénymunkás, meg ugorjunk szintet... Hova??? Nem a Marioban vagyunk, hogy feljöjjünk egy olyan zöld csőből, és akiknek nem sikerül, azt a teknősbékák meg a gombák kinyírják, aki meg ugrik egy szakadék felett, az átjutott...:S

Amúgy meg a Krinolin jut róla eszembe..

2012. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit őrült.
2012. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti hol találkoztok olyan sokat vele, én most hallok róla először.
2012. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érdekes én már régóta trollkodok ezotérián de még én sem hallottam róluk.
2012. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért bennem egyszerre bújkál Mulder és Scully, szóval egy közvetítésre (channelingre) elmegyek már csak kíváncsíságból is. A kérdést azért tettem fel, mert nem tudtam hirtelen eldönteni, hogy van benne valami, vagy tömeghipnózis, vagy mindenkinek elment az esze, vagy ez egy tök normális, általános dolog és mindenki hisz benne, illetve kézzel fogható, tényként kezelhető a létezése.
2012. nov. 8. 08:47
 9/11 A kérdező kommentje:
Akinek van egyéb tapasztalata (hívő, találkozott) azt is szivesen meghallgatnám. Csak bátran, én nyitott vagyok, illetve keresem a sok féle irányzat között az igazi "csodát", természetfelettit.
2012. nov. 8. 08:49
 10/11 anonim ***** válasza:

az irányzatok mind a pénzről szólnak


a forrás benned egyedül ami nem szól pénzről



a tudat ki akar nyílni


azoknak a tudata akar kinyílni, akik az emberi létformát beteljesítették és realizálták


az anyagból valók vakok és a halál a társuk, ott ül a vállaikon

2012. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!