Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg léteznek a síró angyalok?

Tényleg léteznek a síró angyalok?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy félnünk kéne a szobroktól?

2012. nov. 18. 17:27
1 2
 1/17 Zsizsik666 ***** válasza:
0%

Tudom mi, azok a síró szent szobrok, hallottam hírüket. Jó trükk vagy tényleg azt várják, hogy te is eléjük állj és bőgj, már ha természetfeletti a jelenség, akkor erre utal. Szerintem.

Kecskét tavasszal akarok venni kéne fűnyírónak, szóval nem ölöm le.

2012. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát márpedig marhára nem az amire te gondolsz :)
2012. nov. 18. 18:19
 3/17 Zsizsik666 ***** válasza:
0%
Jó akkor. Én csak azt tudom.
2012. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Dalek Traak ***** válasza:
96%
Kedves Zsizsik666, a síró angyalok egyáltalán nem azok amiről beszélsz. Ők az univerzum leghidegvérűbb gyilkosai, szörnyen veszélyesek. Ránézésre csak egyszerű szobrok, de ha nem figyelsz rájuk egy pillanatra akkor véged van. Gyilkolási módszerük igen sajátos, mondhatni humános de ez sokszor rosszabb mintha szimplán megölnének.
2012. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Igen, a dalekokkal és a trákokkal szövetkeznek és elpusztítják a világot. Csak úgy menekülhetsz meg, ha feláldozol egy fényürgét és a fénytenyeréből kiolvasod az aszcendensük perihéliumát.


Fapuma

2012. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Dalek Traak ***** válasza:
85%

Visszaküldenek a múltba ahonnan soha többé nem térhetsz vissza. Abban a korban ahol éltél eredetileg már halott vagy. Ezt azért teszik, hogy az így felszabaduló energiát elnyeljék. Semmi nem érdekli őket saját magukon kívül.

De van egy gyenge pontjuk: soha nem nézhetnek egymás szemébe, mert akkor meghalnak és örökre egyszerű szobrokká válnak.

2012. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Zsizsik666 ***** válasza:
0%
Ajjajj, akkor azt mondjátok, ne bőgjek velük szemben, mert addig meggyilkol? Azta már, milyen ravasz a kis dögje. Az áldozattal nincs baj, ott az a mágus, atlantiszi fénymunkás vagy mi, Angyalfej.
2012. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Story: A "Ki vagy, doki?" című sorozat forgatókönyvírói találták ki őket. Pár őrült barom hisz bennük, like U. End of story.
2012. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
Igen, ezért jobban figyeljünk oda a szobrokra. Sőt most már a hóemberektől is félnünk kell. http://www.youtube.com/watch?v=vIjwcXPbpD8
2012. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Zsizsikre nem kéne megharagudni... a kérdésre ránézve azonnal megláttam, hogy nem komoly kérdés. Miért?

"Veccő Veronika kérdése:"

Napi negyvenszer látom a marhaságait :D

2012. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!