Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Paranoiás vagyok vagy tényleg...

Paranoiás vagyok vagy tényleg követ?

Figyelt kérdés

Karácsony óta minden nap úgy érzem, mintha követne valami. Sokszor hátrafordulok, főleg este és látom, hogy valami alak gyorsan eltűnik, mintha láthatatlanná válna.


Van mikor a WC-n is azt érzem, hogy figyel és akkor elkezdek csapkodni ide-oda, hogy hátha ott álldogál, de még sose találtam el.


Mit tegyek?:O



2012. dec. 29. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
bazzeg mondtam hogy add körbe azt a k*rva cigit...!
2012. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

ne aggódj, nem vagyok szellem, sem Loú, sem reptoid, csak a bosszúszomjas exed ^^

még itt is ittvagyok wááááááááááá ^_^

2012. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Meg akar erôszakolni a karácsoni mumus, de ha kibírod újévig akkor Áder János újévi köszöntôje elszívja erejét.
2012. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem kell annyi kibelezős filmet nézni.
2012. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Sok horrort,krimit nézel?
2012. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hihi:) amúgy a felhasználóneved egyből elárul. loú:D
2013. jan. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Valóban meglehet, hogy sokat foglalkozol ilyen elvont dolgokkal. Semmi rossz nincs ebben, de amit leírtál, nyílván kellemetlen, és ijesztő. Az a javaslatom, kösd magad a Földhöz, pl. kapcsolj be rádiót, híreket, riportokat, ami ide köt, esetleg zenét is, de keményet és hangosat, és igyekezz nem sokat lenni egyedül. Szerintem el fog múlni egy idő után.

Viszont lehet, hogy megmarad az érdeklődésed a filozófia, vallások, túlvilág iránt. Ha már stabilnak érzed magad, olvashatsz filozófikus könyveket, vagy hallgathatsz Balogh Bélát, esetleg Eckhart Tolle szövegeit a you tubon, vagy próbálkozz meditációval, ezoterikus zenével.

2013. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Áh. Nem lett ez a kérdés olyan vicces. Nem lényeg :D
2013. jan. 8. 20:25
 9/14 kmark246 válasza:
Nem Slendy bácsi üldöz,ne félj,csak beképzeled magadnak ne félj,szard le!
2013. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De ne feledd: attól hogy paranoiás vagy még nem biztos hogy nem akarnak elkapni :)
2013. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!