Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van köztetek olyan aki foglalk...

Van köztetek olyan aki foglalkozott már ilyen lényekkel?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy valami próbált már utána nézni annak hogy tényleg léteznek e szellemek, meg hasonló lények.


Gyökerek, Harry potter,x akták és csillagkapu rajongók kíméljenek!



2013. jan. 4. 18:21
 1/5 anonim válasza:
Szerintem léteznek.....
2013. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 schocko ***** válasza:
Egyetlen szellem létezett a világon, de gyermekkoromban véletlenül leparittyáztam és azóta nincs egy se. A szüleim nem vertek meg miatta, de azon a hétvégén nem volt süti. :o(
2013. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha hiszel benne, úgyis fogsz tapasztalni olyan dolgokat , ami csak erősíti a hitedet.

Ha nem hiszel benne, akkor mutathatnak, mondhatnak neked akármit, akkor sem fogsz benne hinni.

Utánanézni meg hogy lehetne? Mivel nem elfogadott tény, hogy léteznek ilyenek, nem fogsz tudni utánajárni. Max olyan embereket fogsz találni, akik hisznek benne. Vagy olyanokat, akik nem.

Én hiszem, hogy van valami. De én nem úgy képzelem el a szellemeket, hogy fehér köpenyben vagy fátyolban repkednek itt körülöttem, mint pl. Casper. Inkább energiamezők, amiket pl félelemmel lehet erősíteni. A kopogó szellemek is csak addig lesznek a közeledben, míg félsz tőlük...

2013. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Darky ***** válasza:
En mar tanulmanyoztam a Vampir denevert :DD biosz oran :D
2013. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek. Mit szeretnél tudni róluk?
2013. jan. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!