Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy szellem volt...

Lehetséges, hogy szellem volt a szobámban éjjel?

Figyelt kérdés

Háton feküdtem, hajnali 3 körül lehetett (este kávéztam így nehezen aludtam el) és hát nyitva volt a szemem, az ablakból picike fény szűrődött be a függöny mellett meg a gépem egy gombja világított, szóval aprócska fény volt. Egyszer csak mellettem valami árnyat pillantottam meg, mozgott majd a bal oldalamat (azon az oldalamon láttam az árnyat is) hihetetlen hideg csapott meg. Én azt hittem, hogy ott döglök meg, nagyon megijedtem (félek az ilyen dolgoktól). Aztán megint mozogni láttam (akkor már a gyomrom is görcsbe volt és azon gondolkodtam, hogy vajon mennyire kell megijedni ahhoz, hogy megőszüljön valaki) és a hideg elmúlt majd a plafonon egy ember árnyékát véltem felfedezni de mikor egyet pislantottam eltűnt.

A kérdés pedig a sok mese után: képzelődtem és a képzeletbe bele lehet ennyire élni magát az embernek, a tudtomon kívül voltam fáradt vagy tényleg volt ott valami?

És ha ott volt, miért nem bántott? Lehet, hogy a nagyi volt az?(buta kérdés tudom..)

Ha lehet, komoly válaszokat kérek, mert még most is be vagyok sz@rva..:/:)


2013. ápr. 25. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

igen láttál vmit, amit megtapasztaltál az alfa állapot és a következő állapot, vagyis hullámszint mikor az agyad már alvára készül de tudatos vagy még.

magyarul hallucinációt idéztél elő, félig meddig tudatosan,

igen ez valóságos volt, de csak a te tudatodban létezik, valószínűleg azért pont ez jött elő, mert ezek foglalkoztatnak, és nem pl a szivárvány ,meg a kisnyuszik...

2013. ápr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt leginkább magad tudnád megtippelni, tényleg láttál-e valamit.Ha olyan nagyon fáradt lettél volna, az hidd el, eljutott volna a tudatodig.Csak érzi azt az ember!Képzelődés?Hát ez meg úgy működik, hogy ha az ember félős és "csak úgy" elkezd parázni, mert épp olyanja van, akkor előfordulhat, hogy látni, hallani vél valamit, egyszerű hétköznapi dolgot is szellemnek vél, mert benne van a frász.De csak úgy szimplán a semmitől normális ember nem jut odáig, hogy lássa is azt fizikailag, amit elképzelt.Ha ez megnyugtat,néha én is szoktam látni éjjelente a félhomályos szobában olyan mély sötét, furcsán mozgó, imbolygó emberinek tűnő alakokat.Néha csak egyet, máskor többet is.Viszont két esetben ugyanilyen foltot láttam, amint felettem lebeg, csak az változatosság kedvéért sötétzölden foszforeszkáló féle volt.Direkt kifigyeltem nem lehet-e, hogy a szemem káprázik,de ezt semmi nem erősítette meg.Tehát mindenféle reális magyarázatot kerestem rá, árnyék, stb..de nem.Mindezt józanul, álmatlanul és éberen.Ja és csak az egyik szobában van ez!Nagyszobában sosem látom ezeket és a régi házunkban sem fordult elő ilyen.
2013. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát remélem, hogy csak a félelem idézte elő. Mikor lefekszem mindig eszembe jutnak ezek, de nem mindig ijedek meg.


Ha semmi reális magyarázatot nem találtál rá és tényleg egy szellem vagy hasonló volt, akkor nem félsz? Mert én tényleg nagyon félek az ilyen dolgoktól, tuti, hogyha tisztán látnám és tudnám, hogy az az, kiköltöznék..

Köszi a válaszokat, ment a zöld!:)

2013. ápr. 25. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha hideget is éreztél akkor BIZTOS hogy szellem volt!
2013. ápr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Napkiraly ***** válasza:
ezeknek általában van logikus magyarázata, valószínűleg függöny ,stb. lehetett
2013. ápr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

ÁÁÁÁ

ez csak a medvedisznóember volt :D

2013. máj. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szellem volt,de lehet hogy csak hallucinálsz.:)
2014. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!