Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki mivel tudna megmagyarázni...

Ki mivel tudna megmagyarázni egy lebegő tárgyat?

Figyelt kérdés

Szóval..tegnap reggel anyu szárította a haját a fürdőben, én mellette álltam a másik tükörnél és mostam a fogam. Nagyban beszélgettünk, mikor véletlen kiesett anyu kezéből a hajszárító, mert birizgálta a csavarokat a hajában.

Igen ám, de a hajszárító kb a nyakával egy vonalban megállt, nem esett tovább. Kb 3-4 másodpercig csodálgattuk, hogy mi a jó franc történhetett, mert a hajszárító kábele lent lógott, tehát nem akadt meg semmiben sem, semmi nem tudta volna megtartani.

A hajszárítónak a gombos része nézett a tükör felé, ahonnan meg jön ki a levegő, az anyu felé.

Mindketten tátott szájjal bámultuk 3 másodpercig, aztán anyu megfogta és annyi.. nem hittünk a szemünknek.


Anyu örök szkeptikus volt, egész életében, azt se hitte el, ha én mondtam neki valami ezzel kapcsolatosat..én egyéb okokból, sajnos rákényszerültem, hogy higgyek ezekben a dolgokban.

A tegnapi eset óta Anyu egyre többet beszélget velem az odaátról érkező lényekről, azok tevékenységeiről, stb.


A lényeg a lényeg, szerintetek mi lehetett ez és miért fogta meg a hajszárítót? Nem rázott ki a hideg, de éreztem, hogy van ott még rajtunk kívül valaki..az én voksom az, hogy talán az őrangyala vigyázott rá, lehet úgy esett volna a hajszárító, hogy anyut megcsapja az áram, vagy hasonló..


Szkeptikusok, és természetfeletti dolgokban hívő emberek válaszát egyaránt várom, mindkettő érdekes lehet.


22L



2013. jún. 9. 10:04
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Semmi válasz?:/ Ne már, nagyon érdekel, hogy mit gondoltok erről..
2013. jún. 9. 11:20
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

Nyugi!

- a szkeptikusok nagy része most a vasárnapi ebédet süti-főzi a családnak

- aki pedig hisz ezekben a dolgokban, azok már az asztal mellett ülnek, és azt várják, hogy a szkeptikusok mikor teszik már oda a kész kaját?


Majd délután, estefelé lesz válasz nem is egy!

2013. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi:P csak kíváncsi vagyok mások véleményére..:)
2013. jún. 9. 11:36
 4/22 anonim ***** válasza:

Már ebédeltem! Mindenkinek jó étvágyat.


Én csak a következtetést nem értem: hogyan jutottatok el az odaátról érkező lényekig? Neked elegendő bizonyíték, hogy éreztél valakit? Vagy ezt csak később mesélted be magadnak, mert szimpatikusabb volt az őrangyalos hipotézised?

De ha ezen a logikán idnulunk el...már tucatszor ejtettem le a hajszárítót...nekem nem állt meg a levegőben. Akkor nekem nincs őrangyalom?

(És azt ne felejtsd el, hogy az őrangyalos sztorik inkább modern ezos városi legendák.)

2013. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A hajszárító lebegése a lényeg, a többi csak körítés, lényegtelen..

Mi arra gondoltunk, hogy mivel eléggé magasan van a konnektor, lehet kihúzódott volna a falból a hajszárító, vagy bármi hasonló, és anyumat megcsapja az áram..de lehet hülyeség az angyal sztori, ez most lényegtelen.


A lényeg, hogy adott szituációban mi okozhatja még annak a hajszárítónak a lebegését?

2013. jún. 9. 12:54
 6/22 anonim ***** válasza:
Telekinézis? Hiba a mátrixban?
2013. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6-os, kifejtenéd kérlek?
2013. jún. 9. 13:12
 8/22 anonim ***** válasza:

Kifejteni? Nem tudom. Vannak emberek akik képesek bizonyos dolgokra és olyankor jön elő, ha szükség van rá. Pl. az anyák, akik leemelik a kocsit a gyerekükről.

Nem tudják, hogy képesek rá és így használni sem lehet, de néha előjön. Nem mindenkinél persze.


Én csak olvastam ilyen eseteket. Pl. van néhány összegyűjtve a Misztikus történetek gyűjteménye c. könyvben.


[link]


Bővebben angolul több anyagot találni, de magyarul a pirokinézisnél bőbeszédűbb a cikk.

2013. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
*Ill. még nézz utána a poltergeist jelenségnek.
2013. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
*Na még, hasonló képességgel rendelkezett Angélique Cottin, talán az egyik leghíresebb 19. századi eset.
2013. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!