Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezt mivel lehet magyarázni?...

Ezt mivel lehet magyarázni? Lehet hülye vagyok de fura dolgok történnek velem.

Figyelt kérdés

Tegnap ugyanis ülök kint a napozóágyban és a hintaágy elkezdett úgy mozogni mintha valaki ülne ott és hajtaná.még a kutyám is 2-3 méteres távolságból ugatta,mintha érezné, hogy van ott valami...

utána bejöttem.ülök a széken.a laptop be van kapcsolva és egyszer csak kinyílik a DVD meghajtója....

ma pedig csak úgy felborulnak dolgok....

Ezeket mivel lehet magyarázni?



2013. jún. 14. 15:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
32%
2013. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
2013. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
gondolom csak szellem lehetett.
2013. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is észlelek furi dolgokat, de a többiek nem :P
2013. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
a gyerek ipadja letörölt mindent meg nyelvet is németre váltotta-ki volt kapcsolva, magától bekapcsolnak a telefonok, a routert nem ismerte fel egyik laptop meg mobil sem-már kétszer volt kinn a szerelő ideig óráig volt jó-most újat vettünk hát nem tudom túl sok a véletlen meghibásodás..
2013. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Telefon lehet trójais lett utolsó ;>
2013. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Valamilyen 'jelenlet' kerulget, a kutyad viszont erzekeli is. Legy ovatos, de ne felj.
2013. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Minden bizonnyal szellemről lehet szó. Ilyeneket általában a kopogó "szellemek" szoktak előidézni/csinálni. Nem engedheted meg magadnak, hogy félj. Velem rendszeresen történnek hasonló dolgok (is, de nálam többről van szó, mint holmi "szellemekről"). A félelem erőt adhat nekik, ha az adott kísértet épp olyan.


Szellem = Magasabb rangú lény, Természet egyfajta Istene ként is nevezhetnénk (részben), de semmiképp sem emberi lélek.

Kísértet = Az emberi lelkekre használják, nem magasabb rangú lény, mint a Szellem, amit ti használtok, helytelen!

2013. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Szóval, a jelmagyarázatom alapján muszáj lesz javítanom: Kopogó szellemnek hívják, de egy kísértetről lehet szó.
2013. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
lehet hülyeségnek fog hangozni amit mondok.de szerintem a nagymamám volt.ugyanis a nagypapám nagyon rossz állapotban volt.és már a nagymamámmal beszélgetett.és ma sajnos elveszítettem őt de halála előtt azt kiabálta hogy "Kati,gyere menjünk.Menjünk már." a nagymamámat hívták Katalinnak.és szerintem ő próbált jelezni, hogy itt van érte.szerintem azért engem "látogatott" meg mert én engedtem el a legnehezebben.alig bírtam feldolgozni.majdnem pszichológus kellett hozzá.igaz 9-10 éves voltam....
2013. jún. 16. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!