Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek természetfeletti...

Léteznek természetfeletti lények? Szellemek, meg ilyesmik?

Figyelt kérdés
és lehet tőlük bármi bajunk?
2013. júl. 19. 21:30
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
nem, csak olyan mint egy kisértetház :D mert ez egy koli nem egy ház :D de tényleg este recsegnek a rozsdás csöveg,a fal szinte porlik, az ágyak rohadt kényelmetlen, meg ott volt még eddig csak ojan hogy felálok és elsötétül minden és akár egy percig is bambán állok és nézek a semmibe :D
2013. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Hogy tudsz te ott maradni?
2013. júl. 21. 23:03
 23/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem nagyon lehet tudni,mert még nem bizonyított tény,hogy léteznek.De én ennek ellenére hiszek bennük,mert velem már történt pár hátborzongató dolog,amire nincs logikus magyarázat.....És kérdezted,hogy lehet-e tőlük bármi bajunk?Hát nem feltétlenül....Az attól függ,hogy milyen fajta az entitás,mert hogyha mondjuk kopogó szellem,akkor kell tőle tartani,mert,a kopogó szellemek a legagresszívabbak.De ha csak egy sima kísértetről van szó,akkor nem igazán kell tőle tartani,mert az nem árthat senkinek.De ha netán mégis zavarna a jelenléte,akkor érdemes hívni egy szakértőt,hogy áldja meg a házat.

Remélem tudtam segíteni!

2013. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Picalo Szonja válasza:

Léteznek!De nem csak szellemek!!!Valaki este(vagy valami)a telefonomban turkált és nem volt más itthon csak én meg apa és apa meg kint volt és nézte a tv-t!Ma észrevettem egy bizonyos kódot ami végén ez volt:Kulcs

Próbálgattam neveket odaírkálni,és amikor azt hittem nincs több ötletem....nem tudom hogy történt de beírtam a helyes nevet és elmentettem.Rögtön ott volt egy másik bejegyzés.Nevek köztük az enyém is és mellette számok.Alatta meg ez a felirat:RESSZKESSETEK TERMÉSZETFELETTI LÉNYEK!nem tudom hogy ez egy tréfa volt de engem nagyon megijesztett.

2016. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!