Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miert raz ki a hideg? Mi...

Miert raz ki a hideg? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
tortent mar velem par dolog az eletem soran a szellemekkel kapcsolatban.na de elotte soha nem hittem bennuk.ez kb mar 15eve tart hogy hiszem amit erzek es latok.az a dolog erdekelne igazan hogy,mikor olvasok valami komoly temat a szellemekrol miert raz a hideg egesz ido alatt?de meg a fejem teteje is fazik.

2013. júl. 22. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
ajj, ez velem is megesik (meg mindenkivel). Néha elég hogy csak éppen rágondolok, és az egész testemen átfut valami elképesztő erővel. Főleg ha sötétben vagyok. Nem jelenti azt hogy szellemekkel vagy körülvéve vagy ilyesmi
2013. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azért ráz ki a hideg, mert az idegrendszered így reagál a hűvös helyzetekre. Ennek segítségével a szőrszálak felemelkednek, közéjük több levegő tud szorulni, ami jobb szigetelést biztosít. Ezért ráz ki a hideg.
2013. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha elbambulok megrázkódok hogy: mi vaaaan?
2013. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!