Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meghalt anyosom és a hamvait...

Delena0 kérdése:

Meghalt anyosom és a hamvait hazahozzuk párnap mulva, megjelenik vajon mint szellem?

Figyelt kérdés
szerintetek megjelenik mint szellem?most fogják szegényt hamvasztani.

2013. júl. 23. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem hinném. Talán, ha oka van rá, akkor.
2013. júl. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon jóban voltunk.
2013. júl. 23. 00:20
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
A napokban volt tíz éve, hogy mama meghalt. De ő kérdezte is, hogy visszajöhet-e, napokkal a halála előtt. Igen, visszajött, még nem volt elhamvasztva! Nagyon meleg volt akkor is, mégis hideget éreztem és felébredtem. Ott állt az ágyamnál, fehér árnyék, de semmi lepedő vagy ilyesmi. Azt mondta, már nem fáj semmi, jól van, vigyázzak magamra és ne sírjak érte. Apám és a bátyám már várta. Elköszönt és elment. Hogy álom volt-e vagy valóság, nem tudom a mai napig sem.
2013. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha ott is lesz, akkor sem fogod látni , mivel csak egy lélek és teste nincs...erre mondják hogy lélekben veletek lesz.
2013. júl. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem, mivel szellemek nem léteznek.
2013. júl. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dalmuskahh Hercegnőő válasza:
Mindenképp vissza fog látogatni a földi értékeiért!
2013. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sajtugynok ***** válasza:
Nem hiszem mivel nem eltemetve lesz hanem hamvasztva de ha van rá oka csak akkor. Engem anyukám mindig azzal riogat hogyha meghal és rossz leszek akkor eljön és meglátogat :DD hogy komolyan gondolja-e nem tudom de remélem nem :DD
2013. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sakes válasza:
Ha elhiszed hogy ott van akkor ott is lesz,én katolikusnak érzem magam ezért hiszek istenben és az emberi szellemekben,ugyanakkor az is igaz hogy szellemek nem jelennek meg előtted csak úgy.Azt karod hinni hogy megjelenek akkor meg is fog,de csak a te képzeletedben.Vagy akár be is téphetsz és talán úgy könnyeb lesz :D
2013. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!