Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van az, hogy (. ) >? <...

Miért van az, hogy (. ) >? < (Lent. )

Figyelt kérdés
Hogy például "Y" azt mondja,hogy szellemek nem léteznek! Hiszem ha látom...hülyeség... (Y most egy szkeptikus) "X" jön, miért ki adott arra bizonyítékot,hogy léteznek? (X ipszilon=Y-nak a pártját fogja) (X hülyesége: "Mutass egy bizonyítékot, és beajánlak Nobel-díjra!) A következő emberünk (vagy is betünk): "I" Na, és ki adott rá bizonyítékot,hogy NEM léteznek?... Mindenki véleménye az lesz "I" kérdésére,hogy senki. <<< ez a kitalált szöveg,miért merül fel mindenkinél? Mert a szkeptikus azt mondja,hogy hülyeség,nem létezik,beképzelted,...stb. stb... "MINDENRE VAN VÁLASZA". Vagy talán nem képes felfogni az agya? Itt egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=K005uMQHp7I&feature=youtu.be&.. Ki melyikben hisz? Én abban,hogy léteznek. Ti? És miért? És a vélemény?

2013. júl. 24. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

A galambfélék (Columbidae), vagy közismert nevükön galambok, a madarak osztályának galambalakúak (Columbiformes) rendjébe tartozó család. 42 nem és 313 faj tartozik a családba.


Többnyire tipikusan búgó hangúak, termetük a rigótól a lúdnagyságig terjed. Erdőben, részben sziklás vagy a szárazföldi területen élő, ügyesen repülő madarak. A galambalakúak monogám módon élnek, a hímek ugyanúgy költenek, mint a nőstények. Egy-két fiókájuk fészeklakó, a szülők túrószerű begytejjel táplálják őket.

2013. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Első te nagyon hülye vagy.
2013. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

kérdező leírtam amit a te kis szövegedből értettem

itt:

2013. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi van??
2013. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Az első eleresztett egy galambot, és így leplezi.


Amúgy tetszik a video, jó trükk. A lélek létezésében hiszek, csak annak nem látom sok értelmét, hogy visszajárjon, és itt ijesztgesse a többieket. A fizikai megjelenéshez ráadásul fizikai test kellene ugye... Szóval logikailag is zűrös.


Tehát "óvatos" szkeptikus vagyok, a tévedés lehetőségét fenntartom.

2013. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1. válaszolóra nagyon ideges lettem, de megnyugodtam mert ha majd amire nem akarok gondolni abban a suliban vagy is ahogy én hívom koncentrációs táborban erről fogunk beszélni/tanulni akkor majd beadom ezt.

2. Végülis egyetértek, de csak 99%-ban.

(Ezért is van sok hülye a világon) :D

3. Te az első válaszoló vagy? Amúgy ezt a beszédet csak úgy kitaláltam, mármint nem találtam ki,mert általában ez van. (amit leírtam.)

4. válaszoló: Melyiket nem érted, amit az első írt, vagy amit én? (elmagyarázom)

5.válaszoló: Leírtam rólad véleményt ugyanis ha szöveghez hasonlítjuk akkor az I/i betű-hez/höz van szerencsénk. Szerintem, nem trükk. Ha van egy kicsi angol tudásod, (ne vedd sértésnek) akkor értetted a lényeget.

Na most akkor válaszolnátok a kérdéseimre?

2013. júl. 25. 15:17
 7/13 Farkas András D. ***** válasza:
100%
Szerintem léteznek, konkrét bizonyítékkal nem tudok szolgálni, de a szkeptikusoknak is igaza van, az ő szemszögükből, ha elejtesz egy almát az leesik és bizonyítottad egy szkeptikusnak a gravitációt, de ez annál kényesebb téma, de eredetileg galileire is azt mondták eretnek, mert azt állította, hogy a föld kering a nap körül és nem fordítva, hasonlít a téma a sárkányokra, számos kultúra a világ minden részéről leírt hasonló lényeket, de semmi kézzel fogható, hogy lehet? A szellemekkel is ez van, rengeteg észlelés történik, de semmi kézzel fogható, de itt egy pár érdekes történet: [link] Remélem segítettem.
2013. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit te írtál
2013. júl. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Farkas András hát igen azért segítettél. Fighter 88 egy párbeszédet találtam k, és írtam le.
2013. júl. 26. 14:02
 10/13 McEnroy ***** válasza:
100%
X - Y + 2 = 7 + 2 - 31 X3 szellem
2013. júl. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!