Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A minap magától bekapcsolt a...

A minap magától bekapcsolt a mikró és pár hete a tv is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Áramszünet?
2013. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Neeem, szellemek lehettek. Így akarnak az őrületbe kergetni.
2013. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Én egyszer tapasztaltam ilyet. Egyik reggel azt hittem, hogy füvet nyírnak a szomszédba, még zsörtölődtem is, hogy miért kell ezt ilyen korán csinálni hétvégén. Amikor elindultam az udvarra, hogy megnézzem melyik okos nem hagy aludni, akkor vettem észre, hogy a tálas mixer 3-as fokozaton megy. Hát megállt bennem minden.

Édesanyámmal arra a következtetésre jutottunk, hogy az Ő akkor nemrég meghalt anyukája akarhatott üzenni nekünk. /imádott sütni/. Minket ez a tudat megnyugtatott.

Szerintem gondolkodj el, ki az aki így akarhatja tudatni veled, hogy jól van. Enni és tévézni biztos szeretett :)

2013. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ingadozott az áram. Nálunk is gyakori.
2013. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
A KÖR :DD
2013. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Túlfeszültség elleni védelmet kellene beszerezned, mert így könnyen gajjra mehet az összes cucc a kecódba
2013. aug. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az aurád részben materializálodott és bekapcsolta a készülékeket. Vannak aura felvételeid? Ha nincsenek feltétlenül készittess, meg ha ilyen jelenségeket tapasztalsz közvetlenül utána is. Hasonlitsd össze a két felvételt. Ha ez nem jön be, egyszerüen buggyant vagy édselfelejtetted, hogy bekapcsoltad.
2013. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor jött le Thor b>zd...
2013. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedre az ELMŰ-hibabejelentőn tudnak válaszolni.
2013. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hívd fel a zavarellhárítókat!
2013. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!