Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lenne a házunkban?...

Szellem lenne a házunkban? (Több lent)

Figyelt kérdés
Tegnap este éppen itt ültem a gép előtt és játszottam.A villany fel volt kapcsolva.Elkezdett pislákolni majd utána elsötétedett úgy 3 másodpercre.Utána újra föloltódott és láttam egy fekete árnyat elsuhanni mellettem.Körülnéztem és nem láttam semmit. 8 perc elteltével hátranéztem és egy fekete öltönyös fickót láttam ember volt nem Slender man!De előtte is történt ilyen.Éppen Zenét hallgattam a telómon aztán hirtelen kikapcsol vagyis újraindul és egy Ugyan olyan férfi volt kirakva háttérnek mint amilyet láttam !Amielőtt meg újraindult egy virágos!Most meg fuvallatokat érzek grr mi lehet ez?
2013. aug. 8. 14:39
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
12%
Nem léteznek szellemek.
2013. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Dalek Traak ***** válasza:
73%
Megváltoztatta a háttérképet saját magára, mi? Ha igazat mondasz (és véletlenül sem kitaláció vagy beképzelés ez a történet), akkor az nem szellem volt. Ilyet csak is magasabb rendű lény tud. Egy extradimenzionális lény volt, olyan mint Slender Man. (Na de persze csak akkor, ha ez nem KITALÁCIÓ!!!)
2013. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Mindjárt jönnek a trollok és a szkeptikusok...
2013. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
57%

Háttérkép: Vírusos a géped.

Villanykörte villogása: rossz az érintkezés.


A többi: élénk a fantáziád.

2013. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
Szerinted én innen honna tudjam,hogy neked mi van a házadban??
2013. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
89%
Az sokat segítene ha felraknád az őt ábrázoló háttérképet...
2013. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
kezd elhatalmasodni DarkChaos Ereje a földön és minden természet feletti dolgot el fog pusztitani a fekete lyukak segitségével
2013. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%
Nemtudom kitől vetted az anyagot, de elárulhatnád. Ilyen képzelődések kellenének nekem.
2013. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
Na szóval derítsd ki hogy ki lakott ott előttetek és ha megvan el kell égetni a holtestet. Be kell sózoni és elégetni. Ideiglenesen szórj sót be az ablakokhoz és az ajtókhoz. Ha ez megvolt nem kell aggódnod. Bizonyára csak 1 boszuàlló szellem akit ott öltek meg.
2013. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Utolsó, túl sok odaátot nézel...
2013. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!