Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ugye ez normális? Vagy csak...

Ugye ez normális? Vagy csak én vagyok hülye? Hiszek benne hogy figyelnek és segítenek.

Figyelt kérdés
Apámat 2007-be vesztettem el,mikor 2.osztályba mentem.Még nem tudtam felfogni hogy mi történt,és nem is sírtam.Anyu és a mama nagyon sírtak.Mindig kérdeztem hogy mikor jön haza,meg már elment-e dolgozni.A temetésén se sírtam.Valahogy ahogy teltek az évek rájöttem a dolgokra.Emlékszem hogy a halála előtt pár nappal anyuval veszekedtek és én végignéztem.Cukorbeteg volt sajnos,és kiment a hegyre és nem evett/ivott napokig.Utólag a kórházban elhunyt.Az évek teltek.Már vagy 2 éve hiszek ebben hogy.:kiszokok menni a temetőbe és beszélgetek vele.Valahogy ilyenkor elkap a sírás,és érzem is hogy figyelnek vagy ott vannak.Ha valami bánt elmondom nekik,és mikor jövök ki a temetőből akkor minta megnyugodtam volna,kitisztult volna a lelkem.Mindig kérek tőlük segítséget,most is a lottó miatt.Lehet sokan nem hisznek majd nekem,lehet le is FAKE-zzák,de ez igaz történet alapján megy.Érzem hogy küldenek egy jelet mindig és fentről is figyelnek rám.Ha segítséget kérek akkor furcsa,jó érzést érzek a szívem körül.Múltkor mikor borús volt az ég akkor is kimentem és beszélgettem vele.Akkor is elkezdtem sírni,és lehajtottam a fejem.Erre a nap kisütött és egy kör alakba szétnyíltak a felhők.Különlegesnek hiszem magamat.Most is kértem hogy küldjenek szerencsét,meg segítsenek,de remélem összejön.Értelmes válaszokat várok!... 14/F..

2013. aug. 16. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Én nem rég vesztettem el a Nagymamámat, aki felnevelt.. Nagypapámmal élek, de mi nem eltemettük, hanem elhamvasztottuk és itthon van velünk (Ő így akarta) mi is beszélünk hozzá, megsimogassuk az úrnáját, segítséget kérünk tőle(igen, erre jó példa a lottó) és egyebek..így könnyebb túltenni magam a dolgon..de ez mindig is fájni fog, de örökre emlékezni fogunk rá 14/F.
2013. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Hát eddig a lottót még nem nyerted meg, szóval...
2013. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!