Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek létezik?

Szerintetek létezik?

Figyelt kérdés
Itt mögöttünk van egy kiserdő és sok kisállat él benne, eleinte riogattak, hogy itt él a béka ember aki félig béka félig ember, de ugye kétéltű meg emlős nem igen tud összepárzani, de a nyestemberrel más a helyzet hiszen mind2 emlős és láttam is egyszer h valaki világító vörös szemmel és irdatlan görényszaggal végig rohan a bozótba. Mi a véleményetek ?

#ember #nyest #Nyestember
2013. aug. 21. 23:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te a Bozótpusztai Kaméleonembert láttad!
2013. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
"A tanú" című magyar filmben is megemlítik a békaembereket, szóval miért ne létezhetne? Medvedisznóember is van.
2013. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az csak egy részeg cigány volt!
2013. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 atos19 válasza:
100%
most megnevettettél :D
2013. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
görényszaggal xD
2013. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a vörös szemű, görényszagú lény a Badacsonyi Görényember volt. Vagy ha nem is ő, akkor az egyik rokona volt aki felétek él.
2013. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"de ugye kétéltű meg emlős nem igen tud összepárzani"


Dehogynem, a köztudottan létező Pesti Gőteember szerinted honnan lett? Valószínűleg az ő egyik rokna él az erdőben.

2013. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 igazad van, és így már össze tudtam rakni az egészet, de meg döbbentő a valóság készüljetek fel szerintem kéne egy kutatócsoport, valamint pár képzett harcos, mert... A MOCSÁRI BÉKAEMBER ÉS A SZENTIMREI NYESTEMBER ÖSSZEFOGOTT A KÖRNYEZŐ LAKOSSÁG ELLEN!!! szerintem okunk van a pánikra most már, felzargattuk az élőterületüket. Szerintetek ez reális ?
2013. aug. 22. 23:22
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben reális.

Minél hamarabb toborozni kell a harcosokat, itt nagy háború van készülődőben.

2013. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló jól mondja. Össze kell kovácsolnunk egy rakate'mar mágusokból, atlantiszi fényjárókból, harci loúvasokból, elvakult ezósokból és megtörhetetlen szkeptikusokból álló sereget.
2013. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!