Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A totemállatom volt?

A totemállatom volt?

Figyelt kérdés

A totemállatom a kerecsensólyom. Szóval:

Álltam a szobám ablaka előtt, és egyszercsak egy sólymot láttam repülni, néhány másodpercre, aztán eltűnt. Nem tűnt el a házak között, hanem egyik piillanatban a látómezőm közepén volt, aztán mintha köddé vált volna. Azért is furcsa, mert a Belvárosban lakom, ahol azért nemigen szoktak sólymok röpködni... :-)

Lehetséges, hogy a totemállatom jelent meg? Valami üzenete van számomra?



2013. okt. 13. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


trollokra vadászó kerecsensólyom. Latin nevén falco trollicus ezotericus

2013. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És azt te honnan tudod, hogy mi a te totemállatod?
2013. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már többször megjelent, álmomban, meg ,,látomásként" is, mindig üzenete volt, sokat olvastam ebben a témában, úgyhogy biztos vagyok benne. De ha nem hiszel bennük, nekem nem baj, csak engem ne szekálj érte. :-)
2013. okt. 13. 20:16
 4/10 anonim ***** válasza:
csak mellékesen, a pesten lakó solymászok eléggé sokat vadásznak városon belül madárral
2013. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, meglehet, hogy ő volt, pláne, ha felmerült benned ez a kérdés. Az mondjuk már tök mindegy, ha egy solymász madara volt épp, és van rá teljesen logikus fizikai magyarázat is, a lényeg, hogy a totemállat sokféle módon bukkanhat fel, és többnyire azért, hogy jelezzen.
2013. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mindig jeleznek, állandóan! Soha! ne hagyd figyelmen kivül! Minden apróságot vizsgálj meg azt a pillanatot illetően amikor láttad! Bizonyos iránymutatásokat adnak tudtunkra, feltéve, hogy figyelünk, bízz benne :)
2013. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-)
2013. okt. 14. 19:26
 8/10 anonim ***** válasza:
az enyém hangya. amikor tragédia történik előtte mindig rálépek véletlenül egy boyra :(
2013. okt. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

Totemállat, mint az indiánoknak?

A te neved Golyós Toll...

2013. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A tied meg Nagy Pofa, remélem összemegy... Ha nem érdekel, ne válaszolj!
2013. okt. 17. 06:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!