Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A gopelitiusz lemitiusz...

A gopelitiusz lemitiusz bargorusz csak éjszaka támad?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 06:41
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:
Igen, és csak a homo stupidi fatuus-t támadja meg.
2013. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néztem discovery-n hogy keresték sok helyen de nem találták,már kamerákat is kitettek.
2013. okt. 16. 08:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor ő is alszik.

Irigyellek, hogy ilyen kérdések foglalkoztatnak, nekem sokkal nagyobb dilemmám van most. Holnap reggel korán kell kelnem és elég gyorsan el kell készülnöm. Most nem tudom eldönteni, hogy reggel sz.rjak, bele fog-e férni az időmbe, vagy inkább cipeljem magammal a ballasztot egész nap és majd este sz.rjak, ha visszaértem, immár teljesen ráérősen. Most készítem az excel táblát erről, hogy milyen pro és kontra érveket tudok felhozni ennek a kérdésnek az eldöntésére.

Szerintem a bogaras kérdést is így kellene megoldani és amelyik oldalon több érv összegyűlik, az lesz a helyes.

2013. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Farkas András D. ***** válasza:
Hát ha így nézzük igen, mert nagy eséllyel csak álmokba létezik ilyen nevű lény, és mivel nem valóságos, így csak éjszaka, álmaidba támadhat, de ha mégis létezik, kérd meg, hogy téged egyen meg elsőként, és ezzel beírod magad a történelembe. "Egy hülyét ismeretlen teremtmény támadott meg az erdőben, az éjszaka közepén, majd elfogyasztotta áldozatát", jó cikk lenne. Szerintem kezd el keresni, de előtte segíts a harmadik válaszolónak legyőzni a "barnamedvét".
2013. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dávid19216 ***** válasza:
mi az isten az egyáltalán?
2013. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!