Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ma a barátnőm meg én szellemet...

Ma a barátnőm meg én szellemet láthattunk?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel úgy döntöttünk hogy kimegyünk egy kicsit levegőzni.Kicsit sétálgattunk.Mivel van egy játszótér,és van a közelében egy nagy erdő,ezért a barátnőm kitalálta,hogy menjünk el egy darabig az erdő mellett...Én beleegyeztem.Mentünk egy darabig,és egyszer csak hallottunk mind a ketten egy nagy robbanást hallottunk,de ettől még nem ijedtünk meg annyira,mert távolról jött.(Nem szilveszterkor történt)!Mentünk tovább,és én hallottam az erdőből egy nagy zörejt,mintha valaki lépkedett volna...(Nem fújt a szél). Utána annyira megijedtünk,hogy vissza futottunk.Miután vissza futottunk,azt mondtam,hogy nehogy már megijedjünk egy zörejtől!Aztán arra jutottunk,hogy vissza megyünk...(Bár ne tettük volna)! Vissza mentünk,de most tovább.Néha megálltunk,hogy megnézzük,van-e valami az erdőben,de nem volt.Aztán mentünk egyre csak beljebb.Közben hallottunk fura zajokat.Aztán a barátnőm egyszer csak megállt,és nézett be az erdőbe..Nem tudtam hogy mi a baja.Aztán egyszer csak elkezdett futni,és én is futottam utána.Nagyon megijedtem hogy mit láthatott...De velem is történt valami.Miközben futottunk,Úgy hallottam,mintha valaki felénk futna...

Gyorsan mentünk a játszótér felé,és a barátnőm elmondta,hogy mit látott:Egy lényt.Körülbelül ember magasságú volt,és csupasz....Többet nem látott belőle...

Aztán elmondtam én is,és így összeállt a kép....Többet nem szeretnénk vissza menni oda.

Ketten képzelődhettünk volna?


2014. jan. 2. 14:53
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
67%
Csak egy szatír volt.
2014. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem volt szőrös...

Csupasz volt minden testrésze.....

2014. jan. 2. 15:04
 3/50 anonim ***** válasza:
87%
Egy borotvált szatír volt.
2014. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
42%
Szegény kérdező! Oda kellett volna menni hozzája! Én vagyok az eggyetlen, aki oda merne menni hozzá? :-/
2014. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
91%
szerintem is csak egy ember volt.. manapság elég fura dolgokra képesek az emberek..o.O a mi városunkban lévő erdőben is történt egy-két bizarr dolog, de azokat mind emberek hajtották végre.. bár hiszek valamelyest a szellemekben, de most téll azt hiszem, hogy amit ti láttatok, csak egy ember volt :P
2014. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Csupasz volt,és nem volt rajta póló...

És ha ember volt,odafordult volna.....

És szerinted bementünk volna az erdőbe?

Kétlem,ha veled történt volna meg, hogy te sem mertél volna bemenni az erdőbe és megnézni ki/mi volt az erdőben....

Mondani könnyű!!!!

2014. jan. 2. 15:23
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Egy hajlektalan tisztalkodashoz keszulodott. Ne zavarjatok ot maskor.
2014. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

"Ketten képzelődhettünk volna?"

A történet kitalálásához egy ember is elég:)


Mindenesetre nem tudom miért kellett visszamenni, az erdőben állatok is élnek, miért lenne furcsa pár lépés hang? Szóval ezen bukik nálam az egész.

2014. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

1 az,hogy nem találtuk ki a történetet!

A másik pedig az,hogy a barátnőm nem állatot látott,és ha normálisan elolvastad volna a történetet,akkor leesett volna,hogy nem csak lépteket hallottunk...

2014. jan. 3. 13:14
 10/50 Laylah ***** válasza:
Bennem lett volna annyi, hogy ott maradok. Alapból, milyen már az, elfuttok, aztán meg vissza, és megint elfuttok? :D A "lény" elég hülye leírás róla. Vagy ember, vagy nem, de ha nem, akkor normálisan le kéne írni, nem csak annyit, hogy "lény". Hozzáteszem, a szellemeknek emberi alakjuk van.
2014. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!