Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek-e a szellemekben? És...

Hisztek-e a szellemekben? És ha igen, akkor van-e történetetek? Vagy mi történt, hogy hisztek bennük?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Kb 10 évvel ezelött meghalt a nagybátyám.Külön laktunk a férjemmel 120 km re a történtektől.A férjem éjjelig dolgozott.2 kisgyerekkel voltam otthon.Már feküdtem mikor úgy láttam ,hogy a konyha asztalnál ül valaki.Azt gondoltam a férjem jött haza és a cipőjét veszi le.Villanyt pedig nem kapcsol mert fél hogy felébredünk.Majd kimentem.Senkisem volt ott.És elkapott egy érzés hogy nem vagyok egyedül.

Másnap hivtam anyámat és csak úgy megemlítettem neki a storyt.Akkora mondta hogy meghalt a nagybatyám.Én úgy gondolom elbúcsuzni jött.

2014. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Laylah ***** válasza:
Korábbi kérdésnél már részleteztem, szóval dióhéjban annyit, hogy exemmel sétáltunk a buszmegálló felé egy sötét, kivilágítatlan földúton este, és előttünk kb. 15 méterre megláttam egy fehér, kicsit fényes, vékony női alakot. Meredtem rá szótlanul, de nem vettem le róla a szemem, megszorítottam exem kezét, de sajnos egy pillanatra rá is néztem, és mire visszafordultam, már nem láttam. :( Exem viszont még látta, ahogy elsétál az útról.
2014. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Én is láttam, fekete maszk volt az arcán, ilyen fehér fényszerű izé vette körbe. Kimászott az ágyneműtartóból nagy csikorgások közepette, aztán kinyitotta a hűtőt, és kiitta belőle az összes domestost. Aztán böfögött kettőt, majd félrehúzta a bal farpofáját, és fingott egy olyan hosszú, vékony hangút. Aztán elindult az ablak felé, majd meggondolta magát, és inkább neki akart támaszkodni a falnak, mint akinek megfeküdte a gyomrát valami. De átesett a falon. Gyorsan átszaladtam a másik szobába, és ott láttam, hogy vergődik a földön. Aztán eszébe juthatott, hogy nem evilági térplazmaszerű excémaanyagból van, így átesett a földön is le a pincébe. Én úgy megrémültem, hogy falfehérré váltam, kivert a hideg verejték, és halálra váltan, remegve futottam le a sötét pincébe utána. Ott jól volt, épp a földön ült törökülésben és nagy beleéléssel túrta az orrát, miközben a Rákóczi indulót dúdolta. A fikát a fekete maszk miatt elég nehézkesen tudta csak kibogarászni az orrából. Majd hirtelen feleszmélt, felugrott, és őrjítően túlvilági hangon huhogni kezdett, mint egy múlt századi kakukkos óra. Közben minden huhogásra egy nagy buborék indult kifelé a bal orrlukából, tétován, majd épp mielőtt szétpukkant volna, nagy szörcsögéssel átugrott a másik orrlukára, ahol komótosan visszahúzódott a lukba. Erre azért emlékszem ennyi év után is ilyen kristálytisztán, mert a pincében irtó sötét és hideg volt.


Aztán az egész helység forogni kezdett velem, pontosan úgy, mint Dorkának az Óz, a nagy varázslóban a háza, és közvetlen ezután felébredtem. Azt hittem, hogy álmodtam csak az egészet, így hangosan felnevettem, miközben szétdobtam a karjaimat az ágyon - ekkor bal kezem beleütközött egy fekete maszkba, és a koppanásnak pontosan ugyanolyan hangja volt, mint amikor egy nagy, hízott takonybuborék szétpukkan...


Azóta nem hiszek a szellemekben.

2014. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
xD előttem levő!!
2014. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Evele123 ***** válasza:

Előzménye: 2008-ban Reiki 1 és 2 beavatás (olvass utána!)


2010-ben az asszonykám apja elhunyt.


3 nappal ezelőtt hajnalban azt éreztem, mintha valami elsuhant volna az ágyam mellett. Nem tudtam, ki vagy mi lehetett. Ezt elmondtam az asszonyomnak is. Ő azon az éjszakán azt álmodta, hogy az édesapjával együtt építettek egy házat és biztatta a páromat, hogy nyugodjon meg, most már jóra fordul a sorsa.

Erről az álmáról írt egy másik ezoval foglalkozó oldalon is, ahol az egyik kommentelő mondta neki, hogy bizony mint szellemi entitás, jelen lehetett az édesapja aznap éjjel. Ez összevágott az én elbeszélésemmel is az elsuhanó valamiről és most is a hideg futkos a hátamon ettől az egésztől...


Üdv. Evele

2014. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
3-as válaszoló, alig bírtam abbahagyni a röhögést. xD Nem rossz történet. xD
2014. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3-AS!!!!Most AZONNAL ragadj tollat/billentyűzetet és írd meg ennek az 1000 oldalas verziójátXDDDDD
2014. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
75%
Sziasztok szerintem léteznek.
2014. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem személy szerint több történetem is van , de ami nagyon.... hogy is mondjam.... DURVA , ezt kell hogy mondjam!!!

2013.augusztus végén, egyik este, egy barátom volt nálam. Meg kell említsem, már rég óta kerestük szellemeket/lelkeket, hátha valami találunk, véleményem szerint csak keresni kell!

Na de vissza a fő témához. Szóval azon az estén videókat, és kísértetekről, démonokról szóló dokumentumokat kerestünk.Megnyitottam egy komolytalan youtube videót, melyben kísérteteket ábrázoltak, de alig ha valódiakat!

A videó legvégén, egy démoni alak belesikított a videóba, és megijedtünk nem kicsit. Barátom erre elkezdte szídni elég trágár mód a szellemeket... Később egy pár perccel keressük tovább a videókat, jegyzeteket, majd számomra idegesító sziszegésbe kezdett mellettem az ismerősöm.

Mondom mi van mit sziszegsz. Az ő válasza: Valami hozzáért a lábamhoz. Nem igen hittem el hogy valban ez történt... Gondoltam beképzeli...Különös módon, kaparást hallottunk a polc tetejéről, s azt már kezdtük komolyan venni de nem csináltunk semmit. Ezután egy fél percel valami végigsimította a lábam, és kirázott a hideg. Egyszer csak még egy sziszegő hangot hallatott mellettem a barátom, és ismételten megkérdeztem hogy mi a baja... Erre ő mutatja a kezét, és ha hiszitek ha nem, egy telljesen friss égetett seb volt az alkarján, méghozzá ami kicsit kiakasztott, hogy köröm formája volt!!! Eléggé megijedtünk! Javasoltam hogy nézzük meg a polcom tetejét. Vékony porrétegben kievehető volt 3 ujj, fejenként kb. 15 cm-s hosszal a porban. Előtte sok minden történt velünk... Azóta csak egyszer. Ismétlem egyszer!!!

Ezt azért kell hogy kihangsúlyozzam, mert majdnem kerek egy évvel később! Ez amit az imént leírtam, ez történt 2012. Augusztus végén, amit most fogok az pedig 2013. augusztus végén!

Barátnőm nem tartózkodott a közelben, és felhívtama délután folyamán, hogy este mikor hívjam fel. Mondta ő, hogy 8 óra tájékán!

Nyolc órakor,felhívtam , majd a barátom mondta hogy hallott valami furcsa zajt. Nem figyeltem rá mert éppen telefonáltam. Majd mikor leraktam kérdeztem hogy honnan és mit?! Bemutatott a sötét hálószoba felé, majd folytatta, hogy olyan hangot hallott, mintha valamit húztak volna!!

Bemegyeka szóbába, semmit sem látok . Leültünk enni az asztalhoz, mert bennt a nagyszobában is van egy asztal , amit ha lusta vagyok evésre használok. Majd beszélgetünk , egyszer csak megakad a szemem a könyvespolcon!!!!!

Három darab könyv be volt csúsztatva, és be volt esve a polc mögé kettő darab!! Nem vagyok büszke , de azt sem lehet mondani hogy máskor történt, mert kicsit poros volt a polc , és a könyvek helye látszódott!!

Jó kivettem a könyveket, visszaraktam.

Visszaültünk enni. Volt egy alufólia darab az asztalon, és ki akartam próbálni valamit. Megálltam és azt mondtam : Ha valaki van a szóbában, akkor zörgesse meg az alufóliát!!!

.....Semmi sem történik..... Na még egyszer, csak kicsit máshogy. Ha valaki van a szobában, jelezzen bárhogy!!!

Várunk ...1....2....3....4.....5.......6.......7 .... Egyszer csak az ágy koppant egyet, ami magától aligha!!! És ránéztem a haveromra, és szerintem ugyan arra gondoltunk!!! Menjünk ki innen!!!

Ez a kettő eset az ami szerintem konkrét eléggé!

Befejezőként, régen sokszor voltak ilyenek csak enyhébbek.

1. Számítógépeztünk, majd arra lettünk figyelmesek hogy valaki kaparja az ajtót... Kinéztünk semmi... Megint ... Semmi... Abba hagyta, majd másnap is ugyan így este fennt 23-24 óra körül, halljuk megint... Na én kimegyek mondom... Igenám , csak mikor kimentem , az ajtó nyitva volt!!!! Szóltam az ismerősömnek, hogy menjünk ki. Kimentünk becsuktuk, majd vissza gépezni... Nem okkal később átmentem a másik szbába valamiért, és visszafele menet látom, hogy megint nyitva az ajtó! Na mondom neeeem ilyen nincsen. Kimentem baseball ütővel, hogy megnézzem nem e valaki szórakozik. De nyitott ajtónál játszottunk, kizárt hogy ne hallottuk volna!

2. Lementünk edzettünk egy picit ismerősökkel, kosárlabda meccsre!

Mondtam haveromnak hogy menjünk fel hozzájuk, hozzunk vizet, mert elfogyott amit vittünk. Felmentünk, és beléptünk a házba... Az előszobából láttam, hogy a függöny nem a helyén van ! Olyan volt mint amikor megfogja valaki hogy kinézzen rajta. csak hogy ez picitmagasan volt. Gondoltam beleakadt az ablak kilincsbe, bemegyek és megigazítom! De ez nem pont így történt ahogy elképzeltem... Ahogy beléptem , a függöny elengedte magát, vagy VALAKI/VALAMI elengedte, és csak ott lengett a függöny jobbra balra! Jó mondtam hogy töltsük meg gyorsan a flakont, és menjünk. ( Abban a házban az erkélynél, felakasztotta magát egy öreg ember. Pont ott ahol felakaszotta magát!)

2014. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az előző válaszban elírtam az első dátumot : 2013, helyett 2012 kellet volna! De utólag is remélem segítttem! :) Ez az én véleményem, félni még nem volt okom tőlük, de ízig vérig hiszek bennük!
2014. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!