Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintettek ez mi vagy ki...

Tsubaba kérdése:

Szerintettek ez mi vagy ki lehet? Csak normalis valaszokat varok koszonom.

Figyelt kérdés
Oszinten szolva nem tudom mikor lettem ra figyelmes. Kint elek angliaban 4 eve es korubelul 4x koltoztunk. De csak az utolso 2 hazba ereztem ezt a jelenseget. Az elozoben es a mostani hazban.Elsonek meg felelmetes erzesek kaptak el neha amikor egyedul voltam vagy akar tarsasagban. Mintha valaki figyelne vagy kovetne. Azt hittem csak be kepzelem meg talan most is azt gondolom.De ebben a hazban sokal erosebbe valtak ezek az erzesek es korubelul ket-harom honapja annyira meg ijjedtem valamitol hogy sirogorcsot kaptam. De magam sem tudom meg magyarazni hogy mitol mert nem lattam semmit. Tortentek olyanok hogy az ejszaka kozepen lementem a konyhaba es minden villanyt felkapcsoltam majd mikor feljottem magatol le kapcsolt a villany mikor be fekudtem vissza az agyba.Es az volt az erdekes hogy nem tudtam miert mentem le csak valami arra kesztett. Amasodik tapasztalatom az volt hogy fenyes nappal a konyhaban mosogattam es a kiszoba ajtaja majd az enyem becsapodott es ferfi hangra lettem figyelmes. DE nem volt huzzat a hazba,megneztem.Igy el is mentem otthonrol akkor. A barataim akar hanyszor at jonnek hozzam rossz erzes kapja el oket plusz a hideg kiraza oket. Es meg probaltam parancsolni ennek a valaminek.Hisz ekkor mar eleg regota ereztem az energiat ahoz hogy meg probaljam, es szoszerint kizartam a szobambol. Ezt azert tudom mert a baratnom es en is megnyugodtunk es nem ereztuk tovabb a rosszat. Ugyan nem reg lettem figyelmes arra hogy erzem ahogy valaki meg erint.Vagy szuszog melletm az agyon, vagy akar az agyam mellet amitol teljesen be parazok. DE mivel meg szoktam az erzest figyelmen kivul tudom hagyni. Azt gondolom hogy ez valami olyan dolog lehet ami engem vedelmez vagy valami nem igazan tudom. Mert akar hanyszor rossz dologba keverednek erzem a bal kezepen hogy faj mintha valaki szoritana. Az sarkalt erre hogy meg irjam a kerdesem,hogy ma este fekudtem az agyon laptopoztam es ugy ereztem mintha valaki venne a levegot velem egyutt,mint mikor valaki hasa a hatamnal lenne es ereznem hogy meg emelkedik majd megint es igy tovabb. Fel percre nem vettem levegot es ereztem hogy valami meg mindig vesszi a levegot a hatom mogott.Az volt a legerdekesebb ebben hogy nem egyszere vettuk a levegot. Es ettol rendesen parazok most mar. Lehetseges hogy csak bekepzelem vagy valami. bar nem tudom ...semmi pschies problemam nincsen. Es igy hogy masok is erzik elegge meg ijjedek. Nem tudom mi lehet ez.

2014. jan. 26. 23:44
1 2
 1/12 Lena Mery ***** válasza:

Ennek több magyarázata is lehet. Nem tudom, hogy mennyire nézel horror filmeket, vagy milyen gyakran sztorizgattok barátokkal ilyen témákról, de sokszor megesik, hogy aki gyakran foglalkozik ezekkel a témákkal akkor csak úgymond beképzeli ezt magának, és lehet, hogy csak élénk a fantáziád. Először érdemes utána járnod, hogy nincs e valami egyszerű hétköznapi magyarázat a dolgokra.

A másik lehetőség az az, hogy szellemed van. De szerintem erre ne görcsölj rá. Nálunk és történtek érdekes dolgok és szerintem nekünk is van egy szellemünk, de attól nem kell ráparázni.

2014. jan. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Laylah ***** válasza:
Szellemed van. :) Próbálj kommunikálni vele valahogy, tök érdekes dolgokat megtudhatsz róla. Másrészt viszont azt nem tudom, hogy a házhoz kötődik vagy hozzád. Ha máshol is érezted őt, akkor valószínűleg hozzád, ami azt jelenti, hogy veled akar lenni vagy üzenni akar neked, esetleg segítséget kér az átlépéshez, ezt nem tudhatom, te vagy ott vele. Kérdezd meg. :)
2014. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szkeptikusok azt mondanák skizofrénia. Szerintem a többségek felét beképzelted.
2014. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem keress meg egy pszichologust! ;)
2014. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez inkább paranoia, mint skizofrénia.
2014. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a "szellem, aki itt ragadt" vélekedés nem igaz.

A holtak lelkei nem jönnek vissza, szerintem ezt felejtsd is el.

Bár ez csak az én véleményem, de szerintem, aki meghalt, az már nem tér vissza ide.


Inkább valami rossz energia lehet, olyasmi, hogy azon a helyen, lakásban valami rossz történt, gyilkosság, erőszak, nem tudom mi, és ott maradt valami gonosz, negatív erő.


Nem hiszem, hogy ez a "valami" jó lenne, sem azt, hogy védeni akarna.


Szerintem ez valami rossznak a "maradványa", amitől mielőbb szabadulnod kellene.


De azt sajnos nem tudom, hogy hogyan, ez csak az én véleményem, hogy ez a "valami" nem jó, különben nem zaklatna és ijesztgetne.

2014. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Viszont rosznak sr rossz, mert ha az lenne, arról már tudnál.
2014. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Ezek a lények valóságosak, nem ufok, hanem gonosz lelkek, démonok, de nem kell tőlük félned, mert Jézus Krisztus nevének hatalma van felettük. Hívd segítségül őt, ha bármikor ilyet érzel és el fog múlni. Akár kimondott szóval parancsolj rá az ilyen lelkekre, hogy távozzanak Jézus Krisztus nevében. Jézus minden bűnöd magára vette és úgy halt meg érted a kereszten, minden bűnöd büntetését elszenvedve. Azt akarja, hogy életed legyen, örök életed és bővölködjél. Azt mondja az Igében: "Ha valaki szeret engem, megtartja az én beszédemet: és az én Atyám szereti azt, és ahhoz megyünk, és annál lakozunk." Ha megtartjuk az ő beszédeit (amiket a Bibliában találunk), akkor az ő Szent Lelkét ígéri nekünk, hogy az lakozzon bennünk és így mi is Jézusban legyünk. Ennél nagyobb biztonság nincsen. Ha meg akarod ismerni őt, közel akarsz kerülni hozzá akkor kezdj el imádkozni, beszélni hozzá egy elkülönített időben és ő hallgatni fogja mit mondasz neki. Kérd, hogy tanítson meg imádkozni. Az igazi ima nem unalmas, hanem olyan érzés mintha igazán élnél. Azt ígéri az igében, hogy ha teljes szívünkből keressük, akkor megtaláljuk Őt. Isten új teremtéssé akar tenni bennünket, azt akarja, hogy lelkileg újjászülessünk, megismerjük Őt, az Ő akaratában járjunk és hogy magával vihessen a mennybe amikor majd visszajön megítélni a világot.

Itt egy vid ha tudsz angolul:

http://www.youtube.com/watch?v=E5xEmHwXr5AU

(a többi videjoa is nagyon jó a srácnak, nekem megváltoztatta az életemet.)

2014. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Neked is ajánlom a tértisztítás, remélem ez segíteni fog. :) Halkan olvasd fel, ha van ott valami akkor kipucolja. Nekem eddig mindig bevált.


[link]

2014. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 amadeuss válasza:
Itt tényleg minden pszichés, és lényegtelen végül is, hogy van-e szellemed, vagy nincs, a legfontosabb ez a megállapításod: ez a valami védelmez téged. Ha ezt az érzést kelti benned, akkor lényegtelen, hogy van-e valami egy házban veletek, vagy nincs, a legfontosabb, hogy nem kell félned, mert az veled van. Csak a mentalitásodtól függ, hogy az "őrangyalodnak" adsz-e fizikai formát. Attól függ, érzel-e szükséget rá. :)
2014. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!